Presunúť na hlavný obsah

Zoštíhli nohy, spevní celé telo: Kráľovná svahu Andrea Verešová a ďalšie Slovenky vedia, že lyžovanie formuje postavu

Slovenské celebrity

Sú športy, ktoré spájajú príjemné s užitočným a jedným z týchto športov je nepochybne lyžovanie. Okrem toho, že ste na čerstvom vzduchu a užívate si samotnú jazdu dolu zjazdovkou, tak sa vám i formuje postava. Nohy sa rysujú, jadro spevňuje, imunita posilňuje. Lyžovaniu preto dávajú zelenú i známe Slovenky. Inšpirujte sa ich outfitmi na svah.

Karolína Chomistek

Influencerka a modelka Karolína Chomistek nie je len známou fashion ikonou, ale milovníčkou lyžovania. A svoju tohtoročnú sezónu odštartovala naozaj štýlovo. 

Na svah si vzala vkusnú kombinézu v prekrásnom žltom odtieni, vďaka ktorému nesplynula ani s davom, ani so snehom. O modelke sa tiež vie, že je detailistka, pokiaľ ide o módu. A nezaprela sa ani teraz, svoj športový outfit doplnila ochrannými okuliarmi so žltými sklami. 

Andrea Verešová

Na svahu je ako doma i modelka Andrea Verešová. Niet sa čomu čudovať, veľkým fanúšikom zimných športov je jej manžel, pričom ich dcéra Vanessa sa profesionálne venuje snowboardingu.

Krásna Slovenka má rada lyže a prirodzene aj lyžiarsku módu. Svoj dokonalý vkus pretavila do čiernej súpravy s elegantnými aplikáciami bielej a zlatej. 

Prečítajte siPotravina, ktorú by ste zo svojho jedálnička nemali vynechávať. Dodáva potrebné živiny a zároveň poháňa metabolizmus

Zuzana Šutjaková

Na nesmrteľnú kombináciu čiernej a červenej stavila známa vizážistka Zuzana Šutjaková. Energickej kráske to skutočne na lyžiach veľmi pristalo a taktiež nezabudla na ochranu očí v podobe štýlových okuliarov.

Prečítajte siZ Vanesky je už veľká slečna: Dcéra obľúbených športovcov patrí medzi najštýlovejšie dievčatká nášho šoubiznisu

Lenka Poláčková

Lyže sú blízke i bývalej moderátorke Lenke Vacvalovej, ktorá si na jar vzala manželovo priezvisko. Lenka Poláčková si tohtoročnú lyžovačku užila v odtieňoch ružovej, fialovej, modrej a čiernej. V týchto farbách mala i samotné lyže s palicami. Bola skrátka zladená od hlavy až po päty.