Presunúť na hlavný obsah

Hoci oslávila 45-tku, vyzerá o dekádu mladšie: Toto je tajná ingrediencia, na ktorú Amal Clooney nedá v živote dopustiť

Zahraničné celebrity

Amal Clooney vždy vyzerala skvele. A pri tejto žene sa vám naozaj môže zdať, že sa dá zrieť do krásy. Aký je jej recept na mladosť a čo ju udržiava vo forme?

Konzistentnosť a nadčasovosť

Je inteligentná, zábavná, neuveriteľne krásna a všetko to zvláda bez väčšej námahy. Kedykoľvek vidíme Amal Clooney, vždy vyzerá úžasne! Konzistentnosť je podľa nej pri kráse absolútne kľúčová. Nedá dopustiť na dôslednú domácu rutinu. Práve udržiavanie dobrej rutiny jej pomáha predchádzať akné, vie si takto eliminovať vrásky a udržiavať pokožke mladistvý look.

Čítajte viac: Móda z Grammy 2023: Kráľovnou večera bola diva Beyoncé, nezaostávala ani J Lo, Adele a ďalšie hviezdy

Základom je pre ňu lotion, krém a sérum s kolagénom. Čo sa týka pokožky tela, miluje bambucké maslo. Je známe svojimi liečivými a hydratačnými vlastnosťami a dokonale vyživuje suchú pokožku. To jej úplne stačí. 

"Vo všetkom, čo robím sa snažím byť konzistentná. Nepotrebujem vyzerať o dvadsať rokov mladšie a úplne vygumovať vrásky. Chcem starnúť prirodzene, no zároveň sa aj o seba starať. A k tomu vám stačí zdravý rozum. Nie je to žiadna veda." 

Klasika s nádychom starej školy

Takto to u Amal funguje a presne tak pristupuje aj k líčeniu. Nemá rada prehnané veci, ale miluje aj v tomto smere zvýraznenie prirodzenosti. Či už v súdnej sieni alebo na červenom koberci, vo všetkom sa spolieha na nadčasovosť.

Vrámci líčenia zbožňuje červené pery, jemne definované oči a jej charakteristickým znakom je hustá lesklá hriva, vzorne upravené obočie a krásne mihalnice. 

Čo sa týka postavy, figúru má tiež nádhernú. Tam je to podľa nej celé o strave. Dopraje si naozaj vyvážené a výživné jedlá. Napríklad na raňajky si dá vždy buď polievku z morských rias alebo varené vajíčko.

Neprehliadnite: Manželia Federerovci po dlhšom čase v spoločnosti: Mirka zažiarila v kostýme CHANEL ako pravá dáma

Na obed je to šalát, špagety s morčacími mäsovými guľôčkami, prípadne kuracie prsia s citrónovou omáčkou. Večer je to opäť len nejaké polievka. Neprejedá sa, ale snaží sa maximalizovať živiny, ktoré telu môže z jedál dopriať. 

"Nemám pocit, že som dokonalá. To je naozaj veľmi relatívne. Ale vnútorne som so sebou spokojná. Azda to je moja tajná ingrediencia, ako vyzerať dobre."