Presunúť na hlavný obsah

Erotogénne zóny, ktoré by mal ovládať každý muž, no nie je to tak: Ženy radia na čo sa zamerať

Sex

Koľko erotogénnych zón má ženské telo? Ak ich viete vymenovať menej ako päť, čítajte ďalej. Ženy radia, na ktoré sa zamerať a dokážu naozaj divy, hoci ich muži mnohokrát podceňujú.

Zanedbávané zóny, ktoré dokážu vyvolať maximálne vzrušenie

Ak chcete prísť na to, ako okoreniť veci v spálni, možno tam sú nejaké nevyužité horúce miesta, ktoré vám v klasickom zozname erotegénnych zón chýbali. Čo podľa žien muži príliš nevyužívajú a ktoré miesta zostávajú zanedbávané, hoci dotyky na nich nežné pohlavie maximálne vzrušuje? 

Mohlo by vás zaujímať: Pred zásnubami som spravila najväčšiu chybu života. Moja polovička o tom dodnes netuší

Erotogénna zóna je akákoľvek oblasť, ktorá môže pri stimulácii vyvolať sexuálne vzrušenie. Jedna teória za týmito citlivými oblasťami je, že majú nervové zakončenia a receptory, ktoré sú viac naladené na ľahký dotyk alebo jemné šteklenie. My sa dnes pozrieme na tie najviac podceňované. 

Spodná časť brucha

"Toto je miesto, ktoré je pre mňa maximálne citlivé na dotyky a jemné bozkávanie. Zatiaľ to odhalil len jeden muž, ale pre ňa je to niečo, čo ma dokáže maximálne rozpáliť. Stačia naozaj letmé bozky a chlap ma má presne tam, kde potrebuje." (Alena, 33)

Oblasť za kolenami

"Ja vlastne nechápem prečo, ale väčšina mužov k tomuto pristupuje veľmi prvoplánovo. Každý rieši bradavky, prsia, klitoris, ale pre mňa je top oblasť tá za kolenami."

"Skúste si vziať pierko a prechádzať ním partnerke práve tam. Verte, že to dokáže v posteli rozpútať poriadnu vášeň. Potom už stačí len pokračovať vyššie." (Gréta, 29)

Spodná časť chrbáta

"Dokonalé miesto na ideálnu predohru je pre mňa spodná časť chrbáta. Vezmite si nejaký voňavý éterický olejček a dajte partnerke pár kvapiek na túto časť tela. Začnite ľahkým kreslením prstami a pokračujte tlakovou masážou. Uvidíte, že každá žena, na ktorú toto skúsite vás aj patrične odmení. A to bez zbytočného preháňania." (Klára, 35)

Neprehliadnite: Klamala som novému priateľovi o svojom predošlom vzťahu: Potom sa dozvedel pravdu a takto reagoval

Vedeli ste o týchto erotogénnych zónach?

spolu hlasovalo 401 ľudí

Áno
228
Nie
173