Presunúť na hlavný obsah

Najhoršie typy mužov v posteli: Toto ženy nedokážu vystáť

Partnerské vzťahy

Rovnako ako muži aj ženy majú v sexe svoje nároky. Aké typy mužov nevieme vystáť a čo nám maximálne znižuje túžbu po opačnom pohlaví?

Isté veci skrátka do spálne nepatria. A je jedno, či ste spolu týždeň, mesiac alebo päť rokov. My sme zisťovali u žien, čo ich v posteli maximálne vytáča a čo naozaj nemôžu vystáť. Niektoré vety sú totiž nielen asexuálne, ale samotnú túžbu po tom druhom znižujú na úplné minimum.

Mala si už orgazmus? 

"Pokiaľ sa ma toto začne pýtať chlap uprostred sexu, u mňa končí. Jediné, čo to spôsobí je, že na neho prestanem mať chuť. Pôsobí to maximálne asexuálne a to, čo tým urobí je len a len zníženie libida."

Mohlo by vás zaujímať: Pred zásnubami som spravila najväčšiu chybu života. Moja polovička o tom dodnes netuší

"Je skvelé, pokiaľ sa muž zaujíma a záleží mu na tom, aby bola partnerka uspokojená, no táto otázka do spálne za mňa v strede aktu nepatrí." (Lenka 29)

No predveď sa mi...!

"Mužov, ktorí vyslovia túto vetu je viac ako si zrejme myslíte. Úprimne ja som mala štyroch sexuálnych partnerov a z nich ju použili traja. Čo je teda väčšina. No verte mi, že toto nechce počúvať žiadna žena."

"A je úplne jedno, aké vysoké sebavedomie má. Spálňa nie je predvádzacie miesto, kde má hrať hlavnú rolu žena a muž si užívať. To by podľa mňa viacero chlapov malo pochopiť!" (Sára, 33)

Neboj sa, toto si ešte nezažila s nikým!

"Príliš vysoké sebavedomie je niečo, čo tiež chlapovi nepridá na atraktivite. Takí tí typickí alfa samci, čo uveria svojej dokonalosti v každom ohľade sú tým najhorším, čo môže ženu stretnúť."

Neprehliadnite: Klamala som novému priateľovi o svojom predošlom vzťahu: Potom sa dozvedel pravdu a takto reagoval

"Oni sa tak prehnane dôležito totiž nesprávajú len pri sexe, ale vo všetkom. Veria tomu, že sú najkrajší, najmúdrejší a tak sa správajú aj pri sexe. Toto je pre mňa naozaj príliš." (Jana, 30)

Aké typy mužov v posteli neviete vystáť?

spolu hlasovalo 367 ľudí