Presunúť na hlavný obsah

26. februára čaká dve znamenia magický deň, ktorý im zmení život: Prestanú sa stierať hranice medzi snami a realitou

Zábava

Hoci ste doteraz dlho žili len vo svojich predstavách, nastáva zmena. To, o čom ste len snívali sa premení na realitu. A vás sa to dotkne v tom najlepšom.

To, o čom ste vždy snívali začne naberať aj reálne kontúry

Naozaj výnimočné obdobie čaká práve zajtra na dve znamenia zverokruhu. Hoci nemali v poslednom období práve na ružiach ustlané, teraz sa všetko zmení k lepšiemu. Vždy ste totiž patrili medzi ľudí, ktorí uvažujú skôr racionálne a svojim snom úprimne neveria. Áno, v predstavách ste v podstate vždy súbežne žili vlastnú realitu, no nikdy ste nemali odvahu na to, snažiť sa pretaviť svoje túžby do reality. 

Mohlo by vás zaujímať: Pred zásnubami som spravila najväčšiu chybu života. Moja polovička o tom dodnes netuší

Teraz však nastáva veľká zmena. Ako keby odrazu pochopíte, že nastal čas konečne byť šťastní. Toto priznanie vo vás urobí zásadný zlom. Reč je o Rybách a Strelcoch. To, o čom ste vždy snívali začne naberať aj reálne kontúry práve vďaka tejto veci. Planéty sú vám naklonené v každej jednej sfére a tak ako vám prajú teraz to už dlho nebolo. 

Preto musíte urobiť už len jediné, spoľahnúť sa na svoj vnútorný hlas. Ak ho budete počúvať, tento deň zmení vás život od základov. Občas aj obyčajné uvedomenie si dokáže viac ako človek predpokladá. Skúste len nechať veci. plynúť spontánne a neupínať sa na plánovanie, ktoré robíte vlastne celý život. 

Neprehliadnite: Klamala som novému priateľovi o svojom predošlom vzťahu: Potom sa dozvedel pravdu a takto reagoval

Vo vzťahovej oblasti nájdete vytúžený balance, odhodláte sa opustiť nefungujúci vzťah a oslobodíte sa tak od všetkého, čo vás vnútorne sužovalo. Toto sa ukáže neskôr aj v pracovnej sfére. Pretože, či sa nám to páči alebo nie, náš súkromný život ovplyvňuje zásadne aj kariérny. 

- Najčítanejšie -