Presunúť na hlavný obsah

Bývalá kráľovná krásy Silvia Lakatošová má dodnes postavu snov: Nepočíta kalórie, toto odporúča pre svoje telo robiť

Slovenské celebrity

Táto žena už roky vyzerá neuveriteľne. Má krásnu postavu, perfektnú pleť aj vlasy. Čo je však najväčším tajomstvom jej úspechu ako to dosiahnuť?

To ako sa cítime vo vnútri zrkadlíme navonok

Nechýba jej zmyselnosť, autenticita, prirodzenosť a cit pre detaily. Bývalá kráľovná krásy, modelka, riaditeľka prestížnej súťaže Miss Universe Silvia Chovancová-Lakatošová je ženou, ktorá inšpiruje. A to hneď v niekoľkých ohľadoch. 

Keď sa v roku 1993 stala Miss Československa všetkých očarila nielen svojou krásou, ale aj pokorou. Vždy bola milá, láskavá a sama sebou. Radí sa medzi tie ženy, ktorým sláva nič neubrala z prirodzenosti. A dodnes sa to nezmenilo.

Aj po rokoch, keď je už dvojnásobnou mamou vyzerá neskutočne. Má postavu, ktorú jej smelo môžu závidieť o dekádu mladšie kolegyne. Priznáva však, že v živote nič nie je zadarmo a aj keď má dobré gény, musí na sebe pracovať. 

 "Pohyb je moja súčasť. Dodáva mi radosť, úsmev, zdravie."

 

Čítajte tiež: Módna prehliadka MIKLOSKO DRAMA sa niesla v duchu sugestívnej drámy, vášne, túžby, aj veľkolepej oslavy život 

 

Silvia sa skutočne aktívne venuje spinningu, na ktorý nedá dopustiť. Takisto miluje beh a podľa nej si každá žena môže osvojiť základnú rovnicu, ktorá funguje vždy a pre každého. Ak chcete zhodiť, musí byť príjem menší ako výdaj. Keď si chcete figúru udržať, stačí dať do rovnice len znamienko rovná sa. Logika v tomto nepustí. Všetko začína v hlave a telo sa už pridá. 

Čítajte viac: VIDEO: Tanečnica Iveta Tkáčová otvorila nové brány RDS Art Group: Nechýbali Nela Pocisková, Kristína Svarinská a ďalší

Takisto je veľmi dôležité celkové nastavenie, ktoré človek v živote má. Treba si užívať bežné okamihy, dni a aj všetko, čo nám pripadá ako rutina. Základom je život žiť a nie ho prežívať. Aj toto sa totiž v značnej miere odzrkadľuje na našom tele. 

"Každý deň je vzácny, každý okamih si užívaj, je to len raz za život. Milujme život a buďme vďační."

- Najčítanejšie -