Presunúť na hlavný obsah

Bola sexy a všetci s ňou chceli súložiť: Ak má muž v posteli tento typ ženy, začne ju onedlho podvádzať

Sex

S mužmi koketovala ako žiadna iná, niet sa čomu čudovať, že každý ju chcel do postele. Napriek tomu si však ženy ako ona nevedia udržať chlapa.

Sú priebojné a vynaložia všetko úsilie na to, aby si ich muž všimol. Urobia všetko pre to, aby si toho, ktorého si vyhliadnu, aj ulovili. Koketovanie im koluje v krvi, muži sú z nich namäkko a ženy majú pri pohľade na ne pocit, že svet je nespravodlivý. Každý ju chce do postele, ale nič nie je také ružové ako si možno myslíte. 

Čítajte tiež: Bol lámač ženských sŕdc, no život s ním nie je výhra: To, čo odo mňa chce môj muž v sexe, je aj na mňa veľa

Muži milujú ženy, ktoré idú rovno na vec

Doba, keď muž bol ten, ktorý ženu zbalil, je nenávratne preč. Dnes čoraz viac chlapov čaká, kým ho zbalí žena. Radi sa nechávajú zvádzať a milujú ženy, ktoré idú rovno na vec. 
Žiadnej nepovedia „nie“ a radi všetko nechávajú v rukách tejto ženy. Dnešné ženy sú v sexe omnoho skúsenejšie, odvážnejšie a to, čo bolo kedysi pre ne nepredstaviteľné, je súčasťou posteľných hier na dennej báze.

Muži ju začnú podvádzať skôr, ako si myslí

Sex s ňou je síce zážitkom, ale veľmi krátkodobým. Muži totiž dostanú naraz všetko, po čom kedy túžili a takýto typ ženy ich veľmi skoro prestane baviť.

„S takouto ženou si človek užije v sexe všeličo. Mal som raz takú frajerku a hoci som jej chcel byť verný, nedalo sa to a vždy som ju podviedol. Ničím ako len sexom si ma nezískala a ja som nemal výčitky, že by som jej nejako ubližoval,“ prezradil Mário (37).

„Stalo sa mi párkrát, že som sa vyspal s podobným typom žien. Väčšinou ich chce každý chlap do postele a aj ňou prejdú. Keďže sa však spoliehajú len na sex, majú veľkú konkurenciu aj iných dievčat a žien. Keď ste s niekým len kvôli sexu, ľahšie mu zahnete a aj oveľa skôr,“ vysvetľuje svoju skúsenosť Robo (29).

„Mal som s ňou dokonalý sex, ale keď v ňom nie sú žiadne city, prejde vás to skôr ako si myslíte. Na jednu noc je to v pohode, ale keď žena preberá v sexe všetky vlastnosti muža na seba, časom sa necítite ako muž a hľadáte paralelne niekde inde, alebo to príde samo a vy sa zamilujete do inej,“  dodáva na záver Peter (35).

Neprehliadnite: Astrológovia rozhodli: Tieto dve znamenia vytvoria definitívne silný pár