Presunúť na hlavný obsah

Minimalizmus inšpirovaný Oslom: Celine Aagaard prináša návod, ako vniesť do šatníka funkčnosť a nadčasovosť

Móda

Nielen v severských krajinách, ale aj u nás obdivujeme jej zmysel pre krásno, estetično a funkcionalitu. Táto žena presne vie, ako všetky tieto atribúty implementovať do bežného šatníka. Pozrite sa ako na to.

Kombinujte udržateľné simple kúsky vzájomne

Nórska blogerka a dizajnérka Celine Aagaard je ženou, ktorá inšpiruje. Vo fashion svete sa stala stelesnením ikonickosti v naozaj krátkom čase. A my sa ani nedivíme. Jej štýl spája dokonalé estetično, funkcionalitu a jasnú víziu toho ako má vyzerať jednoduchý minimalizmus s puncom nevtieravej opulencie. Má skutočne výnimočný cit pre módu a my sme sa preto pozreli na to, ako v jej ponímaní vyzerá ideálny šatník. 

Hoci sa počas rokov menil jej pohľad na svet, tým že vyrastala v umelecky založenej rodine, vždy zostávala verná princípu vlastnej identity, pri tvorení bežných denných stylingov.

Spája udržateľné jednoduché kúsky vzájomne, vďaka čomu vie variovať s minimom základných prvkov. Čierny úzky sveter, puzdrová sukňa sú vlastne využiteľné počas celého roka a krásne kombinovateľné. 

 

Nadčasová funkčnosť

Tento look by sa mohol nazvať aj parížskou uniformou. Práve Parížanky na kombináciu úzkych legín, či jeansov, širokých boots a oversize raincoatu nedajú dopustiť. Ak je všetko all in black podporíte eleganciu a prirodzenú ženskosť.

Inšpirujte sa: Športové stylingy, ktoré sú IN: Módne trendy ovládli tenisky, ktoré si s týmito outfitmi zamilujete

Celine to dobre vie a aj takýmto spôsobom, predvádza absolútne nadčasovú funkčnosť bežného denného stylingu.

 

Pragmatickosť a maskulínnosť s dávkou kreativity

Táto žena je v móde nielen kreatívna, ale prejavuje sa u nej aj vplyv maskulínnych prvkov, či pragmatickosti. Kostým je must-have. Stačí sa len vyhrať s dobrým strihom, ktorý vám sadne a máte opäť kúsok, ktorý viete vrámci kapsulového šatníka skvele prepájať. 

 

Monochromatickosť ako spôsob, ktorým sa vyhnete premenlivosti

Monochromatickosť je niečo, čo jej outfity najčastejšie charakterizuje. Vtedy je dobré držať sa typických zemitých farbieb. Čierna je samozrejmosťou, takisto biela, ale netreba sa báť ani hnedej, či sivej. Ak zvolíte celý styling v rovnakom tóne, určite docielite eleganciu.

Neprehliadnite: Sporty chic: Farba roka 2022 sa preniesla aj do športových kreácií, toto sú najväčšie trendy

Celine sa darí vyhýbať premenlivým trendom a je verná skutočne kúskom, ktoré človeku vydržia celé generácie. No a tento koncept si viete osvojiť aj vy.

- Najčítanejšie -