Presunúť na hlavný obsah

Ženy narodené v týchto znameniach predstavujú pre mužov stelesnenie bohyne: Tieto ich vlastnosti ich k tomu predurčujú

Partnerské vzťahy

Niektoré ženy majú v sebe potenciál očariť každého muža už na prvý pohľad. Čo ich k tomu predurčuje a kto patrí do tejto kategórie?

Sú mimoriadne vnímavé, pozorné, láskavé a v sexe doprajú chlapovi naozaj všetko

Ak vstúpia do miestnosti je isté, že ich prítomnosť bude neprehliadnuteľná. Majú okolo seba akúsi zvláštnu auru, ktorá ich robí v očiach iných neodolateľnými. Ich silná pozitívna energia a smiech sa stávajú okamžite nákazlivými a so všetkými sa snažia vždy vychádzať. Sú mimoriadne vnímavé, pozorné, láskavé.

Mohlo by vás zaujímať: Kuriózna kompatibilita medzi týmito dvomi znameniami: Môžu byť excelentným párom a toto sú dôvody!

Charakterizuje ich veľká dávka odhodlania, vášne a nespútanosti. Nikdy sa na nič nehrajú, otvorene povedia, čo si myslia. Možno preto nemajú príliš veľa ženských priateliek. Ich úprimnosť je totiž občas najmä u žien ťažko akceptovateľná.

Naopak muži to veľmi oceňujú a v ich prítomnosti sa vždy cítia veľmi príjemne. Sú skvelé hostiteľky, oddané partnerky a manželky. Teda menia sa na ne vo chvíli, keď sa skutočne zamilujú. Hovoríme o ženách narodených v znamení Strelca a Panny.

To, čo však muži mimoriadne oceňujú je ich nespútanosť v sexe. Ako milenky sú viac ako skvelé, snažia sa svoju polovičku vždy v maximálnej možnej miere uspokojiť a splniť jej všetky túžby. Striptíz v spálni berú ako súčasť sexuálnych dobrodružstiev a partnerovi ho radi doprajú. A aj veľa iných vecí. Nemajú v tomto zábrany a chlapovi skutočne venujú v posteli obrovskú pozornosť. 

Neprehliadnite: Bájne sirény v znameniach zverokruhu: Ktoré 3 konkrétne si dokážu svojho partnera privábiť bez námahy?

Vnímate tieto ženy rovnako?

spolu hlasovalo 211 ľudí

Áno
110
Nie
101

- Najčítanejšie -