Presunúť na hlavný obsah

Veľkonočná výzdoba v interiéri na moderný štýl: Kytica bahniatok a malé dekorácie

Bývanie

Veľkonočné sviatky sú o rodinných stretnutiach, tak prečo si ich neurobiť o niečo príjemnejšími so štýlovou výzdobou.

Usadnite k stolu, pri ktorom má každý člen rodiny svoje miesto a vychutnajte si dni voľna pri príjemných raňajkách, brunchi či obede. Károvaný obrus v pastelovom duchu a veľkonočné dekorácie, v rámci ktorých stačia skutočne len detaily, ktoré vedia urobiť skutočné zázraky. Váza s kyticou bahniatok a vajíčkami sú nevyhnutnosťou. Čo ešte môžete na stôl naaranžovať?

Čítajte tiež: Vstup do domu ovplyvňuje náš život: Vyčistite si priestor od negatívnej energie a pozrite sa, ktoré kúsky treba vyhodiť

Váza s kyticou bahniatok

Kytica bahniatok je typickým symbolom Veľkej noci. Niektorí ľudia si v rámci dekorácií nechávajú byt v jednoduchosti a na bahniatka zavesia len pár bielych alebo pastelových vajíčok. Ideálnou vázou je veľká váza s popraskanou textúrou od Reserved Home, ktorú viete využiť aj počas celého roka. 

Veľkonočné ozdoby z lepenky v tvare vajíčok

Veľkonočné ozdoby z lepenky v tvare vajca s textilnou šnúrkou navrchu z dielne H&M Home vo farebnom prevedení vnesie do vášho interiéru tú pravú jar. Všetko krásne kvitne, prebúdza sa a s týmto pocitom prichádza aj nával pozitívnej energie, súhlasíte?

Zajačie držiaky na servítky

Súprava držiakov na servítky so zajačími uškami od Sinsay Home je chutným detailom, ako si zviazať servítky a vniesť trochu veľkonočnej atmosféry ku stolu. Zajačie uši sú roztomilé a skoro nič vás nestoja. Nerobte si ťažkú hlavu s veľkými vecami, zamerajte sa na drobnosti. 

Súprava úložných dóz 

Jedlo môžete servírovať aj na drevenej doske, pričom riady a servírovanie nemusí byť z rovnakej série. Dizajnéri radi kombinujú rôzne materiály a tak aj úložné priestory na jedlo môžu byť úplne z iného materiálu a farby. Dôležitá je súhra a estetika celkového dojmu na stole. Nás zaujala súprava mini dózičiek so zajačikmi z Westwing.sk, kde nájdete kopec ďalších roztomilých veľkonočných dekorácií. 

Neprehliadnite: Trend roka 2023 v bývaní, ktorý sa vám bude páčiť: Takto dostanete von všetku negatívnu energiu

- Najčítanejšie -