Presunúť na hlavný obsah

Toto sú najpromiskuitnejší chlapi vôbec: Verte, že tento typ po svojom boku nepotrebujete

Partnerské vzťahy

Sú extrémne extrovertní, žoviálni a užívajú si pozornosť žien vo veľkom. A je úplne jedno, či po svojom boku majú partnerku alebo nie. Toto pre nich určite nie je podstatné.

Zamilovať sa do nich je pohybovanie sa na mimoriadne tenkom ľade

Títo muži skrátka milujú pozornosť. V úplne každom jednom ohľade. Všade, kde sa objavia, chcú na seba upútať a keď sa to nestane, zostávajú veľmi frustrovaní. Majú vysoké sebavedomie aj mienku o sebe. Veria si a nech sa deje čokoľvek, na prvé miesto kladú sami seba. Je pre nich dôležité, aby sa cítili šťastní.

Čítajte: Sexuálna predohra, ktorá pomotá hlavu nejednému chlapovi: Ženy, ktoré robia tieto dve veci, majú u mužov vyhraté

Vlastné potreby a túžby dávajú do popredia aj vo chvíľach, kedy si uvedomujú, že môžu niekomu ublížiť. Toto pre nich nezohráva rolu. Sú to takí tí typickí voľnomyšlienkári, dobrodružné typy vyhľadávajúce adrenalín a slobodu. Reč je o Levoch.

Zároveň sú naozaj atraktívni, charizmatickí, vtipní a žoviálni. Práve preto si vás rýchlo získajú. Do takéhoto muža sa naozaj ľahko zamilujete, no svoje tienisté stránky bude odhaľovať neskoro, kedy pre vás už bude rozchod náročný. Minimálne z toho vyjdete so zlomeným srdcom.

Jedna žena im totiž v živote nestačí ani náhodou. Vždy majú po ruke dve, tri bokovky. To je pre nich typické. Potrebujú neustály obdiv a takto si ho vedia dopriať v dostatočnej miere. 

Neprehliadnite: Biznisman, po ktorom ženy túžili, no v posteli sa vždy menil na nepoznanie: Sex s ním bol doslova ako utrpenie

Mnohé ženy sa však potom stavajú do role trpiteľky a v takomto vzťahu zostávajú aj napriek tomu, že sa necítia naplnené. Drží ich pri nich vášeň a dúfajú, že ich budú vedieť zmeniť, čo sa však nikdy nestane. Skrátka zamilovať sa do nich je pohybovanie sa na mimoriadne tenkom ľade. Ich povahu ani vnímanie sveta neovplyvníte a je len na vás, čo všetko, ste ochotné obetovať. 

- Najčítanejšie -