Presunúť na hlavný obsah

Letné večery na záhrade: Najkrajšie obdobie v roku, ktoré si môžete zariadiť ako dovolenkovú destináciu

Bývanie

Dlhé letné večery pri dobrom jedle a pití v spoločnosti priateľov a blízkych. Inšpirujte sa exteriérovými tipmi, ako si vytvoriť na záhrade atmosféru dovolenkovej destinácie.

Prichádzajúce leto a s ním aj radosť z čoraz dlhších dní a horúcich večerov. Vďaka skvelým doplnkom si dnes môžete premeniť vašu terasu, balkón či záhradu na miesto pripomínajúce obľúbenú dovolenkovú destináciu a užívať si atmosféru leta po celý čas. 

Inšpirujte sa: Farba steny v spálni ovplyvňuje kvalitu vášho spánku: Viete, ktorá je najideálnejšia a čomu sa vyvarovať?

Záhradné kvety a farebné sklenené riady

Lúčne alebo záhradné kvety v pastelových odtieňoch, ktoré pôsobia ako keby ste ich práve nazbierali. Také sú najnovšie trendy v aranžovaní kvetov do vázy. Vázy, ale aj riady sa posledné sezóny točia okolo farieb tiež. ZaraHome má v ponuke niekoľko zaujímavých riadov a tiež krásnych stylingových tipov. 

Úžasné jedlo si žiada štýlové stolovanie

Počas dlhých letných večerov sa to nezaobíde bez gurmánskych zážitkov. Dobré jedlo jednoducho k tomu patrí a bez štýlového stolovania to nepôjde. Balenie 2 obrúskov z ľanovej zmesi z dielne H&M Home sú milým doplnkom, ako zapôsobiť na priateľov a zanechať v nich ten najlepší gurmánsky zážitok so všetkým, čo k tomu patrí. 

Prírodné taburetky dotvoria priestor

Ručne vyrobená taburetka z juty Bono od Westwing.sk je ideálnym doplnkom k vášmu záhradnému nábytku. Na letné večery ponúka pohodlie, vďaka ktorému dosiahnete uvoľnenejšiu atmosféru ako za stolom. Predĺžte si večer a pokec s priateľmi pri pri poháriku dobrého vínka.

Mohlo by vás zaujímať: Vstup do domu ovplyvňuje náš život: Vyčistite si priestor od negatívnej energie a pozrite sa, ktoré kúsky treba vyhodiť