Presunúť na hlavný obsah

Safari classics: Mestská džungľa v uliciach dostane aj vás, tieto kúsky si zamilujete

Móda

Zvieracie vzory, ale aj zemitá elegancia. Nazrite spolu s nami do ulíc svetových metropol a inšpirujte sa, po akých kúskoch siahnuť.

Nadčasovosť a praktickosť v štýle Jane Goodall

Počas leta zaplavia ulice stylingy v štýle Jane Goodall. Áno, britská biologička zaoberajúca sa výskumom primátov, vždy nosila nadčasové kúsky, ktoré sa najmä v dnešnej dobe stávajú veľkým hitom. Prírodné zemité tóny, nedbalosť a pohodlnosť sa hlásia o slovo vo veľkom. Nechajte sa inšpirovať safari lookmi!

Inšpirujte sa: Slip dress štyrikrát inak: Pristanú každemú typu postavy, ak ich viete správne kombinovať

Overal v prírodných tónoch je toto leto absolútne must-have. Budú sa nosiť kratšie aj dlhšie verzie. Stačí vám pár doplnkov a dosiadnete dokonalý, pohodlný a nadčasový look. Môžete ho kombinovať s podpätkami, ale aj sandálikmi na nízkej platforme. 

Animal love a symbióza ženskosti

Rovnako si však prídu na svoje aj ženy milujúce eleganciu. Jemné, šifónové šaty so zvieracími motívmi sú ženské a mimoriadne chic.

Doplnky držte v jednom tóne s celkovým vizuálom. Dosiahnete tak naozaj výnimočný a sexi styling.

Old-school sofistikovanosť

Počas chladnejších dní siahnite po klasickom trench coate a širokých nohaviciach. Ak zvolíte svetlé odtiene hnedej, takýto monochromatický look len zvýrazní vašu eleganciu a dáte jasne najavo, že v móde sa vyznáte. Nebojte sa uvoľnenosti. Upätosť k tomuto štýlu skrátka nesedí. 

Neprehliadnite: Topánky, ktoré budú must-have tohto leta: Tieto kúsky sa dobre kombinujú a navyše ich definuje pohodlnosť