Presunúť na hlavný obsah

BOHO chic: Kúsky, ktoré si zamilujú minimalistky aj ženy preferujúce extravaganciu

Móda

Ak milujete šaty, uvoľnený street style s dôrazom na ženský element, teraz si prídete na svoje. Inšpirujte sa boho štýlom z ulíc svetových metropol.

Mixovanie farieb a štýlov

Boho chic možno definovať aj ako akýsi moderný pohľad na boho estetiku, ktorá sa stala módnym fenoménom. Čerpá z rôznych vplyvov bohémskeho štýlu so zameraním na sofistikovanejší nádych. Takýto vzhľad zvyčajne kombinuje výrazné bohémske detaily s jednoduchými modernými kúskami.

Inšpirujte sa: Slip dress štyrikrát inak: Pristanú každemú typu postavy, ak ich viete správne kombinovať

Mnohé prvky boho chic sa stali populárnymi koncom 60. rokov 20. storočia a niektoré sa datujú oveľa ďalej, niekde už od polovice do konca 19. storočia. Typické sú pre toto obdobie oversize šaty s florálnymi motívmi, výrazné doplnky a hravosť farieb.

Boho minimalizmus

Ak ste skôr minimalistickou dušou aj vy si viete prísť na svoje. Vtedy stačí ubrať len pri doplnkoch. Siahnite po šatách pekne definujúcich siluetu, zlaďte s nimi slnečné okuliare a čo sa týka dopnkov tak buďte umiernenejšie. Mini náušnice, či jemný náhrdelník tiež dokážu veľa. 

Retro love

Takýto uvoľnený oversize strih šiat bude skvele vyzerať aj v kombinácii s rôznymi vestičkami. Tie denimové sú nadčasovou klasikou, po ktorej sa oplatí siahnuť, ale zvoliť môžete aj jemnejšie materiály.

Neprehliadnite: Topánky, ktoré budú must-have tohto leta: Tieto kúsky sa dobre kombinujú a navyše ich definuje pohodlnosť

Celkovo sa v takomto looku budete cítiť pohodlne, príjemne a krásne. Jendo je isté. Určite vám to pridá na ženskosti.

- Najčítanejšie -