Presunúť na hlavný obsah

Opaľovacie krémy na leto 2023: Vytvoria krásnu bronzovú pokožku ako z katalógu

Krása

Krásna bronzová pokožka, akú dosiahnete vhodnou ochranou pred UV-žiarením. Prinášame vám najnovšie opaľovacie krémy pre nádherne žiarivú a najmä zdravú pokožku.

Horúce letné dni lákajú mnohé ženy pobudnúť na slnku viac ako je možno nutné. UV žiarenie je však čoraz silnejšie a agresívnejšie, bez správnej ochrany si tak môžete privodiť podráždenie a začervenanie, ktoré má od vysnívanej bronzovej pokožky ďaleko. Krásna a rovnomerná pokožka sa rovná zdravá pokožka a preto by ste nemali preskakovať jeden z najdôležitejších krokov v beauty rutine – ochranný krém pred slnkom.

Inšpirujte sa: Perfektná manikúra, ktorá konkuruje všetkým trendom 2023: Ruky o vás prezradia viac, ako si myslíte

Ochranné mlieko k rovnomernejšiemu a krajšiemu opáleniu

Dior Solar The Protective Milk For Face and Body SPF 30 je vysokoochranné opaľovacie mlieko na tvár aj telo s vodeodolnými účinkami. Praktický a intuitívny sprejový aplikátor umožňuje rovnomernú difúziu po pokožke. Mliečna textúra tejto opaľovacej starostlivosti výrazne hydratuje a osviežuje pokožku, ktorá je chránená pred UVA/UVB lúčmi. Okrem svojho ochranného účinku prispieva Dior Solar Ochranné mlieko na tvár a telo SPF 30 k rovnomernejšiemu a krajšiemu opáleniu pre nádherne žiarivú pokožku.

Krém pre hodvábne hladkú pokožku

Opaľovací krém pre hodvábne jemnú a hladkú pokožku SENSAI Silky Bronze Cellular Protective Cream for Body SPF 30 chráni pokožku pred UV-žiarením. Je vodeodolný a nemusíte sa báť, nezanecháva ani biely film. Pomáha získať zdravo vyzerajúce opálenie a vzhľad.

Opaľovacie mlieko s omladzujúcim účinkom

Opaľovacie mlieko Juvena Sunsation Superior Anti-Age SPF 30 predstavuje skutočnú ochranu pred slnkom pre pleť, ktorá je náchylná na podráždenie. Spĺňa nové štandardy slnečnej starostlivosti. Pokožke poskytuje hĺbkovú hydratáciu s inovačnou ochranou, vďaka čomu má zároveň omladzujúce pôsobenie na pleť.

Neprehliadnite: Vitamín večnej mladosti, ktorý naša pleť potrebuje: Ak chcete bojovať so známkami starnutia, musíte to urobiť včas

Komplexná ochrana pred slnkom i voľnými radikálmi

Opaľovací krém na telo Dr. Barbara Sturm Sun Cream Body SPF 30 (Ingredients-store.com) obsahuje vysoko účinné antioxidačné zložky rastlinného pôvodu pre uchovanie mladistvého vzhľadu. Predstavuje komplexnú ochranu pred UVA a UVB žiarením, ako aj pred infračerveným žiarením. Neutralizuje voľné radikály a chráni pokožku pred modrým svetlom ako ochrana pred starnutím. 

- Najčítanejšie -