Presunúť na hlavný obsah

Tieto ženy majú v očiach mužov najvyššiu dávku sexappealu: Toto zvyšuje ich kredit vo veľkom

Sex a vzťahy

Sú nesmierne atraktívne, majú v sebe veľkú dávku charizmy a energie. Ktorým ženám muži nedokážu odolať?

Nemajú strach z nových výziev, zbožňujú dobrodružstvá a túžba spoznávať svet ich ženie dopredu

Sú ženy, ktorým muži skrátka nedokážu odolať. A to ani tí zadaní, ani single. Majú v sebe akúsi zvláštnu iskru, ktorá ich kredit v očiach opačného pohlavia zvyšuje na maximum. Nejde len o samotnú príťažlivosť, hoci vo všeobecnosti sa radia medzi najatraktívnejšie znamenia vôbec. To, čo ich robí v tomto smere výnimočnými je ich správanie v bežných situáciách. 

Neprehliadnite: Opustila som manžela pre ilúziu, ktorú som si vytvorila: Nakoniec som sa takto presvedčila, aká som bola naivná

Už pri prvom kontakte s nimi zistíte, že máte dočinenie s človekom, ktorý presne vie, čo od života chce a má jasne definované priority. Všetko si vizualizujú, vedia jasne pomenovať svoje očakávania, sny a túžby, pričom neočakávajú, že ich dosiahnu vďaka niekomu inému. Spoliehajú sa len a len samy na seba. Áno, ak si niečo zaumienia, idú za tým. Milujú život, bežné momenty si vychutnávajú na maximum. 

Nemajú strach z nových výziev, zbožňujú dobrodružstvá a túžba spoznávať svet ich ženie dopredu tak v pracovnej oblasti ako aj v súkromnom živote. Čo sa týka znamenia ide o ženy narodené v druhej polovici decembra, teda o Strelkyne a v prvej polovici januára, čiže aj o tie v znamení Kozorožca. 

Mohlo by vás zaujímať: Chcela som dieťa so ženatým mužom: Nakoniec manželku opustil a ja som mala dieťa aj jeho, ale nie tak celkom

Práve ich samostatnosť, veľká dávka odhodlania, žoviálnosť spájaná s romantickou dušou a neustála vlna snívania je niečím, čo si opačné pohlavie získava skutočne v značnej miere. O pozornosť mužov nikdy nemajú núdzu, práve naopak.

Kdekoľvek sa objavia sú nimi obklopené takmer okamžite. Potrebujú však veľkú dávku vlastnej sobody a priestor na realizáciu, inak vo vzťahu trpia.