Presunúť na hlavný obsah

Sexuálne dobrodružstvá, ktorými vždy potešíte mužov: Tieto tri veci považujú za kľúčové a nie je to len o polohách

Partnerské vzťahy

Zamýšľali ste sa niekedy nad tým, čo je pre mužov pri sexe mimoriadne dôležité? Nám to prezradili a odhalili aj to, čo ich vždy v posteli poteší.

Vnímanie sexuálnej roviny u žien a mužov sa mnohokrát líši. Najmä v predstavách a očakávaniach. Často sa tiež stáva, že si vzájomne nepovieme to, čo naozaj chceme. Áno, aj v dlhoročných vzťahoch ostych zohráva úlohu. My sme však odhalili, čo muži v posteli očakávajú a čo je pre nich naozaj kľúčové. Nie je všetko totiž len o správnych polohách. Chcú niečo viac.

1. Prejavovanie túžby

"Mne je naozaj jedno, či sa milujeme v polohe misionára, na koníka alebo odzadu. Toto pre mňa ani náhodou nie je také dôležité ako to, že potrebujem zo ženy cítiť túžbu. Musím vidieť, že ma chce, že ju vzrušujem a priťahujem. To je niečo, čo dáva samotnému sexu iskru a vášeň. Keď sa totiž žena tvári tak, že si to len musí odbiť, môže byť poloha dokonalá, ale sex bude na nič. Takže pre mňa je najväčšie sexuálne dobrodružstvo vtedy, keď zo ženy cítim túžbu." (Gregor, 33)

Neprehliadnite: Sexuálna predohra, ktorá pomotá hlavu nejednému chlapovi: Ženy, ktoré robia tieto dve veci, majú u mužov vyhraté

2. Outdoorový sex

"Pre mňa osobne je veľkým dobrodružstvom outdoorový sex. To je niečo, na čo nedám dopustiť, no máloktorá žena sa dá na to nahovoriť. Páči sa mi to kdekoľvek na verejnosti, kde nás niekto môže pristihnúť. Dodáva to celému aktu veľkú dávku vzrušenia. No a ak to žena navrhne sama, má u mňa veľké plus a stúpne jej kredit na maximum." (Adam, 29)

3. Zvádzanie formou hier

"Viete, čo je najväčšie dobrodružstvo? Zvádzanie. To, čo samotnému sexu predchádza. Baví ma, ak sa žena so mnou takýmto spôsobom dokáže hrať. Je to niečo, čo vždy oceňujem. Považujem to za maximálne vzrušujúce a zážitkové. V mojich očiach to dodá každému sexu úplne iný nádych. Je to potom celé akési nespútanejšie, uvoľnenejšie a otvorenejšie ako keď sa na to len klasicky vhupne. A samozrejme ma baví aj samotné role play. Na to nedám dopustiť." (Tomáš, 27)

Čítajte: Biznisman, po ktorom ženy túžili, no v posteli sa vždy menil na nepoznanie: Sex s ním bol doslova ako utrpenie

- Najčítanejšie -