Presunúť na hlavný obsah

Účesy, ktoré dodajú vlasom objem a vám pridajú na atraktivite: Tieto si zamiluje každá žena

Krása

Pokiaľ potrebujete vlasom dodať objem, chcete sa cítiť sexi a krásne, zvoľte účesy, ktoré sú stávkou na istotu. Pozrite sa, čo vás nikdy nesklame!

Maximalizácia objemu na počkanie

Dosiahnuť krásny, hustý objem vlasov a zároveň prirodzený vzhľad sa môže zdať priam nemožné – najmä ak máte jemné, riedke alebo rednúce vlasy. Existuje však niekoľko tipov a trikov, ktoré môžete využiť práve na okamžité zvýšenie objemu. Ak totiž spojíte strategické účesy, dobré stylingové produkty a vhodnú techniku fénovania, jemné a riedke vlasy budú pôsobiť oveľa plnšie. 

Toto je na prvý pohľad absolútne simple vlasový styling. Stačí keď vlasy vyfúkate na veľkú kefu a dôkladne prečešete. Pokiaľ však chcete, aby vám objem vydržal, aplikujte ku korienkom texturing powder.

Inšpirujte sa: Perfektná manikúra, ktorá konkuruje všetkým trendom 2023: Ruky o vás prezradia viac, ako si myslíte

Držte korienky hore a nastriekajte prášok na ich spodnú časť. Opakujte, kým požadované množstvo nemáte vo vlasoch, potom ho jemne votrite prstami do pokožky hlavy. Táto technika zanecháva vlasy pri korienkoch mierne tvrdšie, vďaka čomu ich dokážete nafúknuť do požadovaného objemu. 

Elegancia a volume v jednom

Okrem textúrovacích produktov zásobte svoj arzenál vlasovej starostlivosti aj produktom na zvýšenie objemu, ako je pena. Aplikuje ju na vlhké vlasy. Okamžite vytvára hustejšiu hustotu od korienkov po končeky a zároveň zanecháva vlasy s krásnym leskom.

Veľmi pekne bude pôsobiť, pokiaľ vlasy vo vrchnej časti učešete dohladka a v línii od uší necháte vyniknúť objem s väčšími vlnami. Takto necháte vyznieť rysy tváre a zároveň budete pôsobiť aj elegantnejšie. 

Orámovanie copíkmi

Tento typ účesu je rýchlym spôsobom, ako dosiahnuť efekt ako by ste mali dvojnásobné množstvo vlasov. Vlasy vyfénujte úplne dohladka, prípadne prežehlite žehličkou. V tomto prípade zohráva aj samotné fénovanie úlohu.

Pravdepodobne ste už videli fúkanie hore nohami vo filmoch a v reklamách, ale nejde len o kinematografiu. Tento trik na zvýšenie objemu vlasov skutočne funguje. Najprv začnite s dobrým prostriedkom na rozčesávanie vlasov na tepelný styling. Potom, keď sú korienky presušené, prevráťte vlasy späť a uhlaďte ich konce pomocou okrúhlej kefy. To vytvorí večný maximálny objem, ktorý vydrží. 

Neprehliadnite: Vitamín večnej mladosti, ktorý naša pleť potrebuje: Ak chcete bojovať so známkami starnutia, musíte to urobiť včas

Vezmite si dve malé silikónové gumičky a z pramienkov, hneď pri tvári zapleťte dva copíky. Takéto orámovanie, bude pôsobiť ležérne, no zároveň veľmi sviežo a chic. Na leto ako stvorené!

- Najčítanejšie -