Presunúť na hlavný obsah

Typy sexu, ktoré posunú váš vzťah o level vyššie: Nie je to len extrémoch

Partnerské vzťahy

Pokiaľ chcete svoj vzťah okoreniť a dodať mu väčšiu dávku iskrenia, skúste malé zmeny v sexe, ktoré dokážu naozaj urobiť s libidom zázraky. Pozrite sa, čo si v spálni rozhodne treba osvojiť.

Keď sex posunie vzťah o level vyššie

Sexuálne nenaplnený vzťah je tichý a spôsobuje jediné - probémy. Začína to však nenápadne. Drobné záblesky na radare, ktoré signalizujú, že naše partnerstvo smeruje k zatrpknutosti alebo k rozvodu, často spustia alarm, kým nie je príliš neskoro. Vzadu v našich hlavách je malý hlas, ktorý hovorí: Niečo tu nie je v poriadku. Ale často ten hlas stíšime odpoveďou: Ale myslím, že to nie je také zlé.

Aj dobré vzťahy môžu totiž skončiť kvôli zlému sexu. Tie, ktoré mohli prekvitať, sa často rozplynú, nie preto, že by sa pár nezhodoval alebo nikdy neexistovala žiadna nádej, ale preto, že tieto signály neboli brané do úvahy ako predzvesť problematickej intimity.

Na drobných nespokojnostiach a sklamaniach z dlhodobého hľadiska skutočne záleží. Ak chcete zachrániť váš vzťah pred sexuálnou dysfunkciou a horkosťou, musíte brať tieto veci vážne. Preto je dobré neustále udrživať vášeň a podporovať ju. Inšpirujte sa typmi sexu, ktoré dokážu posunúť váš vzťah o level vyššie. 

Ranný sex: Nečakaný a uvoľnený

Aj keď ráno nestíhate, občas je fajn odreagovať sa takýmto spôsobom. Navyše podľa sexuológov ranný sex znižuje riziko nevery o 80%.

Čítajte tiež: Mala som nadštandardné vzťahy so svojím šéfom: Nikdy by mi však nenapadlo, ako ďaleko to môže zájsť

Čo tiež nie je na zahodenie. Prejdite od nevinného maznania až po vášnivosť. Uvidíte, že to stojí za to a prejaví sa to aj vo fungovaní počas bežného dňa.

Romantický sex: Dotýkanie a prejavy nežností

Toto môže znieť trochu ako klišé, ale prejavy nežností sú pre sexuálny život alfa a omega. Pridáva vám to na spojení medzi sebou, sex sa aj vďaka tomu potom stáva zábavnejším a intímnejším. A napkon to prehlbuje puto medzi vami. 

Sex bez zábran: Živočíšny a odviazaný

Áno aj tento typ sexu je pre zdravý vzťah nesmierne dôležitý. Keď dostanete chuť na niečo nové, skúste to.

Mohlo by vás zaujímať: Roky som bola slepo zamilovaná do svojho šéfa: Potom som sa odvážila urobiť tento krok a to mi otvorilo oči

Nepotláčajte v sebe tieto pudy, ale nechajte im priestor vyjsť von. Nebojte sa a nehanbite sa pred partnerom odviazať. Občas si len užívajte a vychutnávajte. Je to nesmierne dôležité.

- Najčítanejšie -