Presunúť na hlavný obsah

Obľúbená sexuálna poloha vašej polovičky prezradí, ako to s vami naozaj myslí: Odhaľte, s kým vlastne žijete

Partnerské vzťahy

Ktorá sexuálna poloha patrí medzi najobľúbenejšie u vášho partnera? Ak ste sa doteraz nad tým veľmi nezamýšľali je čas to zmeniť. Takto totiž dokážete naozaj veľa toho zistiť.

Pokiaľ ste premýšľali, ako bližšie spoznať svojho muža, nechajte za neho hovoriť polohy, ktoré pri sexe zbožňuje! Áno, mnohé z našich obľúbených vecí, či to ako sa správame dokáže prezradiť veľa o tom, kto vlastne sme. A platí to aj v tomto prípade!

Misionár

Toto definuje niekoho, kto v živote potrebuje poriadok a väčinou mu vyhovuje bežný stereotyp. Chýba mu dávka fantázie a v niektorých situáciách môže byť príliš nudný.

Čítajte: Biznisman, po ktorom ženy túžili, no v posteli sa vždy menil na nepoznanie: Sex s ním bol doslova ako utrpenie

Avšak, samozrejme je to len uhol pohľadu a mnohým ženám práve toto vyhovuje. Nemusíte sa u neho báť nejakých väčších prešľapov, čo sa vo vzťahu tiež počíta.

"Na psíka"

Muži, milujúci túto polohu príliš pri sexe nemusia očný kontakt a rozhodne od nich v živote nečakajte romantiku. Sú dominantnejší, čo sa prejavuje najmä v dlhodobých zväzkoch a majú radi veci vo svojich rukách. Je s nimi o niečo náročnejšie hľadať kompromisy. Skrátka áno - radi ženy ovládajú a to nielen v sexe!

Kovbojka

Takýchto mužov v prvom rade maximálne vzrušuje vizuálna stimulácia. Pri danej polohe majú skvelý výhľad a vidia priamo, čo ich partnerka prežíva.

V živote im záleží na vzájomnej symbióze a vo vzťahoch bývajú chápaví a ohľaduplní. Zároveň sú aj zábavní a v reálnom živote sa s nimi určite nudiť nebudete. 

Lyžička

Takéto spojenie vyhľadávajú muži, ktorí sa radi maznajú. Chcú, aby sa ich žena cítila bezpečne a chránená, keď leží na boku a vníma mužnosť zozadu. Sú romantickí a citliví. Robia väčšinu práce a všetko, čo musí ich žena urobiť je absorbovať to. Mnohokrát je to tak nielen pri sexe. 

69

Typická obľúbená poloha extrovertov. Radi premýšľajú mimo rámca. Dávajú a prijímajú zároveň. To je niečo, čo ich definuje najvýstižnejšie. 

Neprehliadnite: Sexuálna predohra, ktorá pomotá hlavu nejednému chlapovi: Ženy, ktoré robia tieto dve veci, majú u mužov vyhraté

Pokiaľ do vzťahu niečo vložia, očakávajú, že ich partnerka to ocení a bude sa správať recipročne. 

Sedí táto definícia na Vášho partnera?

spolu hlasovalo 247 ľudí

Áno
85
Nie
162

- Najčítanejšie -