Presunúť na hlavný obsah

Milostné intrigy a túžba po mileneckom pomere neminie začiatkom týždňa tieto znamenia: Dajte si pozor na rozhodnutia

Partnerské vzťahy

Túžba je veľmi silná vec a aktuálne to pochopia dve znamenia zverokruhu. Ovplyvní totiž ich život takmer vo všetkých sférach. A viac ako zásadne.

Hoci sú vo vzťahu, zatúžia po dobrodružstvách, budú chcieť objavovať nové veci v intímnej a sexuálnej rovine

Túžba po pokušení, vášni a dobrodružstvách, bude silnejšia ako oni sami. Dve znamenia zverokruhu si prejdú významou skúškou a ovplyvní to ich ďalšie smerovanie vo veľkej miere. Samozrejme, najmä čo sa týka vzťahovej roviny. Práve tam pocítia najvýraznejší posun aj keď nie vždy to bude v tom najlepšom. Pôjde o Kozorožcov a Panny. Oni si prejdú akousi skúškou. 

Čítajte: Sexuálna predohra, ktorá pomotá hlavu nejednému chlapovi: Ženy, ktoré robia tieto dve veci, majú u mužov vyhraté

Prejaví sa ich túžba po odviazanosti, slobode a aj duša, ktorá je nastavená na milenecké pomery. A to bez preháňania. Čokoľvek si zaumienia sa vlastne splní, len v ich ponímaní to bude bude odlišné od toho, čo je prijímané spoločnosťou. 

Hoci sú vo vzťahu, zatúžia po dobrodružstvách, budú chcieť objavovať nové veci v intímnej a sexuálnej rovine a nebudú sa tomu vôbec brániť. Naopak. Skrátka sa len vyberú vlastnou cestou. 

Vlastne to len bude vyústením ich doterajších potrieb. Dlhodobo v tomto smere totiž nenachádzali pochopenie a ono sa to prejaví. Nie je to síce ospravedlnenie, no vaša polovička to mohla očakávať.

Neprehliadnite: Biznisman, po ktorom ženy túžili, no v posteli sa vždy menil na nepoznanie: Sex s ním bol doslova ako utrpenie

Navyše sa ocitnete v mileneckom trojuholníku, o ktorý ste ani náhodou nestáli, len tak veci vyjdú a vás sa to dotkne. Bude však na vás, ktorý smer si zvolíte: či ten bez výraznejších obmedzení, no plný neočakávaných vecí a maximálne vzrušujúci alebo stranu pokoja a stereotypu.

- Najčítanejšie -