Presunúť na hlavný obsah

Na dovolenke sme si zahrali jednu sexuálnu hru: To som ešte netušila, že vďaka nej zažijem ten najsilnejší orgazmus

Sex

Nebol to môj nápad. Na dovolenku sme sa vybrali s dvomi pármi a prenajali sme si dom s bazénom pri mori. V jeden večer sa to však začalo celé točiť okolo sexu, jednou nevinnou hrou.

Nikdy som nebola fanúšičkou skupinových dovoleniek, radšej som si ju užívala vo dvojici. Tentokrát som urobila výnimku a nechala sa nahovoriť na zmenu. Išli sme s manželovými kolegami a ich partnerkami. Bolo to niečo iné a nové, ale bola som tomu otvorená, všetci boli veľmi sympatickí. 

Čítajte tiež:  Sexuálna predohra, ktorá pomotá hlavu nejednému chlapovi: Ženy, ktoré robia tieto dve veci, majú u mužov vyhraté

Na dovolenke sme si zahrali jednu sexuálnu hru

V jeden večer sme popíjali a jedna zo žien dostala nápad, aby sme si zahrali sexuálnu hru hriešna veža. Vôbec som nevedela, o čo ide, ale súhlasila som, vlastne všetci súhlasili. Spočiatku sme to celé brali s nadhľadom, no ako sa stupňoval večer, začalo sa stupňovať aj vzrušenie v nás. 
Princíp hry je rovnaký ako pri klasickej veži – odoberajú sa časti a kladú na vrch, kým sa nezrútia. Keď sa zrútia, automaticky „prehrávate“. Pri tejto sexuálnej hre je na každej časti napísaná sexuálna výzva alebo úloha, ktorú musí daný hráč splniť. Ak sa tak nestane, buď „pije“ alebo sa vyzlieka. Každý z hráčov si na začiatku hry určí tzv. „tajné prianie“ v prípade výhry. Samozrejme, týkajúce sa sexu. Porazený ju potom musí víťazovi samozrejme splniť. 

To som ešte netušila, že vďaka nej zažijem ten najsilnejší orgazmus

Celý večer sa niesol v príjemnom duchu a miestami to začalo byť pekne horúce. Priznám sa, nikdy v živote som nehrala nič podobné, vždy mi to prišlo ako hlúposti. Neviem, čím to bolo, ale zrazu mi aj vlastný muž prišiel ešte viac príťažlivý a vzrušujúci. V priamom prenose som totiž zažila, aké to je, keď o neho „majú záujem“ aj iné ženy a to ma lákalo o neho „bojovať“ ešte viac. Čo bolo však vzrušujúcejšie bolo to, že aj kolegovia môjho manžela boli veľmi atraktívni muži, počas tejto hry to teda začalo iskriť rôznymi smermi. 

Neprehliadnite: Bola krásna a sexy, no pekne ma zneužila: Zobral som ju na služobku, no to som ešte netušil, čo sa v nej skrýva

Nakoniec som bola napísaná ako túžba jedného z nich, ktorý sa stal víťaz. Bola to tak trochu trápna situácia, ale zároveň hra a pravidlá sa mali dodržiavať. Nastalo intímne zblíženie, ale nedošlo k pohlavnému styku, napriek tomu som dosiahla asi najsilnejší orgazmus. Bolo to niečo zakázané, zároveň veľmi tajomné a lákavé. V spojitosti s tým, že sme tam my a že naše polovičky vlastne tak trochu žiarlia, respektíve ten pocit, keď o vás „bojujú“ viacerí muži v priamom prenose, bolo pre mňa natoľko silné, že som ani len netušila, že takýto orgazmus dokážem zažiť. 

Hrali ste niekedy nejakú sexuálnu hru?

spolu hlasovalo 490 ľudí

Áno
90
Nie
400