Presunúť na hlavný obsah

Ideálny spaľovač tukových vankúšov: Tento horúci nápoj dokáže s telom zázraky, suroviny na jeho prípravu nájdete doma

Chudnutie a diéty

Hovorí sa mu aj dokonalý spaľovač tukov. Povzbudí vaše telo, naštartuje proces obnovy aj spaľovania. Čo by ste si mali každý deň dopriať v priebehu dopoludnia?

Snažíte sa schudnúť alebo dostať svoju váhu pod kontrolu? Áno samozrejme zdravá životospráva, pohyb a dobré emocionálne nastavenie sú kľúčovými, avšak pridanie určitých nápojov do stravy môže zvýšiť spaľovanie tukov a podporiť chudnutie

Čítajte tiež: Yogalates ako cesta k perfektnému telu: Sila, ohybnosť, správne držanie tela a ubýtok na váhe v krátkom čase

Jednou z najdôležitejších vecí, na ktoré treba pamätať, keď sa snažíte schudnúť je spáliť väčšie množstvo kalórií, ako skonzumujete. Pozrite sa, čo by ste si však mali každý deň dopriať. Tento nápoj si môžete ľahko pripraviť doma a je skvelou formou na vašej ceste k sexi krivkám.

Horúci drink so zázvorom, čiernym korenín, škoricou a citrónom

Zázvor má protizápalové a antioxidačné vlastnosti. Existuje niekoľko výskumov, ktoré naznačujú, že pomáha znižovať hladinu cholesterolu a znižuje riziko cukrovky. 

Čierne korenie obsahuje bohaté množstvo zlúčeniny, ktorá je známa ako piperín, ktorý pomáha zlepšiť vaše trávenie a naštartuje celkovo metabolizmus. 

Citrón vás dokáže zasýtiť, zrýchli spaľovanie a udrží telo hydratované.

Škorica pomáha zlepšiť celkovú hladinu glukózy v krvi a je dokázané, že naozaj vie naštartovať spaľovnie. Pomáha tiež znižovať ukladanie tuku v tele a tým prispieva k znižovaniu hmotnosti. 

Budete potrebovať:

  • Pohár vody
  • Malý kúsok zázvoru umytý a nakrájaný na tenké prúžky
  • 2 čajové lyžičky škorice
  • 1/4 lyžičky čierneho korenia
  • Čerstvo vylisovaná šťava z polovice citróna

Ako na to:

Vodu nechajte zovrieť na 45 stupňov. Pridajte zázvor a vodu do mixéra a dobre premiešajte, kým sa nevytvorí hladká zmes. Teraz to nalejte do pohára a pridajte citrónovú šťavu, škoricu a čierne korenie. Toto dobre premiešajte a doprajte si domáci nápoj na chudnutie. Mali by ste si ho dať vždy na prázdny žalúdok a až potom siahnuť po raňajkách. 

Mohlo by vás zaujmať: Vytvaruje postavu, zlepší ohybnosť: Návod, ako sa vďaka strečingu dostať do formy. Držte sa týchto pravidiel

- Najčítanejšie -