Presunúť na hlavný obsah

Títo ľudia sú vždy stredobodom pozornosti a nemusia sa o to snažiť: Toto sú vlastnosti, ktoré im zvyšujú kredit obľúbenosti

Partnerské vzťahy

Všade, kde sa objavia, nemajú o pozornosť núdzu. Pritom sa o to nijako špeciálne nesnažia. Majú však niekoľko vlastností, ktoré ich k tomu predurčujú.

Ich uvoľnenosť a bezprostrednosť je nákazlivá a atraktívna

Patríte k tým typom ľudí, ktorí môžu vstúpiť do miestnosti plnej cudzích a odídete s množstvom nových priateľov? Možno bude pre vás zaujímavé vedieť, do akej miery je otázka, nakoľko ste (alebo nie) populárni, spôsobená astrológiou a znamením zverokruhu, v ktorom ste sa narodili. Znamenia  ovplyvňujú totiž našu osobnosť, spôsob, akým sa správame a ako priťahujeme ostatných. Z toho teda vyplýva, že niektoré majú tendencie byť populárnejšie. Avšak ich vlastnosti si viete osvojiť aj vy.

Prvenstvo v tomto smere vedie jednoznačne Lev. Ide o prirodzeného vodcu svorky. Málokedy sú títo ľudia osamelí, iní radi robia veci pre nich, dostávajú neustálu podporu a ich ego je kŕmené prúdom komplimentov.

Pre Leva je byť populárny ako vyhrať v lotérii. Majú vlastnosti, vďaka ktorým sú extrémne populárni  – sú priateľskí, spoločenskí, atraktívni, optimistickí, energickí a láskaví. 

Neprehliadnite: Mala som v živote veľa mužov: Dnes sa idem vydávať, ale svoju minulosť som budúcemu manželovi zamlčala

Na druhej priečke sú Strelci. Ich uvoľnenosť a bezprostrednosť je nákazlivá a atraktívna. Pridajte k tomu ich otvorenosť a fantastický zmysel pre humor - niet divu, že sú jedným z najobľúbenejších znamení. Tiež majú obrovské srdce a sú mimoriadne štedrí.

Sú obľúbení a ich osobnosť spôsobuje, že ostatní chcú byť okolo nich čo najviac, než sa vydajú za ďalším dobrodružstvom. Najlepšie na nich je, že koľko lásky a lojality dostanú, desaťnásobne to vrátia.

Mohlo by vás zaujímať: Týždeň po zásnubách prišiel s touto zvláštnou prosbou: Má si ho čitateľka Denisa napriek tomu vziať?

No a rebríček popularity jednoznačne uzatvárajú Ryby. Tie by urobili čokoľvek pre každého. Sú obetaví, čo ich robí veľmi obľúbenými. Zvyčajne sú mimoriadne kreatívni a môžu nám pomôcť vidieť svet inšpiratívnym spôsobom.

Ryby vychádzajú so všetkými, a hoci môžu mať svoje osamelé chvíle, keď sa rozhodnú byť spoločenskí, nájdete ich uprostred davu. 

Vnímate týchto ľudí aj Vy rovnako?

spolu hlasovalo 171 ľudí

Áno
74
Nie
97

- Najčítanejšie -