Presunúť na hlavný obsah

Tieto ženy patria medzi najkomplikovanejšie: Neustále hádky a doťahovanie budú definovať ich vzťah dlhodobo

Partnerské vzťahy

Extrémne komplikované a náročné. Presne také tieto ženy sú. Vo vzťahu s nimi si užijete veľa zábavy, ale aj množstvo stresových situácií.

Ich hlboko empatická povaha ich často vedie k tomu, že absorbujú emócie iných, čo môže vyústiť do vnútorných konfliktov a zmätku

Niektoré znamenia zverokruhu majú v sebe prirodzenú komplikovanosť,, ktorá v určitom zmysle dodáva hĺbku ich charakteru. Viete, ktoré ženy patria medzi tie s tajomnou príťažlivosťou, ktorá uchváti okolie, no zároveň život vo vzťahu s nimmi nie je najidylickejším?

Prvenstvo vedie v tomto nie úplne lichotivom rebríčku Škorpión. Intenzívne a vášnivé znamenie, známe svojimi hlbokými emóciami, neochvejným odhodlaním a tajomnou povahou. Ich zložitosť spočíva v ich schopnosti ponoriť sa do hlbín vlastnej duše, pričom často zápasia so širokou škálou intenzívnych emócií.

Čítajte tiež: Jedna noc so sexi cudzincom zmenila môj život od základov: Po rozvode mi vrátil esprit do života

Ich tajnostkárska povaha je pre ostatných náročná, nakoľko im nikdy nedokážu úplne porozumieť. Púšťať sa s nimi do vzťahového konfliktu nie je žiadna výhra, lebo vás zrejme neminie stres a prezentácia nie úplne vhodných emócií. 

No a za Škorpiónkami nezaostávajú ani Ryby. Zasnené, empatické znamenie je ďalším, ktoré stelesňuje zložitosť. Tieto ženy majú bohatý vnútorný svet a intuitívnu povahu, ktorú je ťažké rozlúštiť. Ich hlboko empatická povaha ich často vedie k tomu, že absorbujú emócie iných, čo môže vyústiť do vnútorných konfliktov a zmätku. Ženy Ryby sú známe svojimi umeleckými a nápaditými sklonmi, často hľadajú útechu v kreatívnych činnostiach. 

Mohlo by vás zaujímať: Divoká dámska jazda sa skončila inak, ako som chcela: Vyspala som sa s mužom, ktorý mal byť pre mňa absolútne tabu

Pochopenie ženy Ryby si vyžaduje ponoriť sa do hĺbky jej duše, orientovať sa v jej zasnenej povahe a osvojiť si jej pohľad na svet. Ak sa vám to však nepodarí, čo je mimoriadne komplikované, čakajú vás vo vzťahu náročné situácie a hádky, s ktorými si nebudete vedieť poradiť.

- Najčítanejšie -