Presunúť na hlavný obsah

Meno je nielen súčasťou identity, ale formuje aj životný príbeh: Vypočítajte si, čo prezrádza o vašej budúcnosti

Zábava

Zamýšľali ste sa niekedy nad tým, akú silu má vaše meno? Predurčuje vlastnosti, ale aj to, akým smerom sa budete v živote zrejme uberať.

Meno vraj určuje náš osud

Premýšľali ste niekedy o tom, čo všetko prezrádza vaše meno? Vie určiť vaše smerovanie, priority aj povahové a osobnostné črty. Základom je vypočítať si číslo, ktoré ho definuje. Na to prídete celkom jednoducho.

Mohlo by vás zaujímať: 10 pilierov stabilného manželstva: Čo by medzi dvomi nemalo chýbať, ak chcú spolu vydržať roky

Musíte urobiť súčet mena aj priezviska. Ak ste sa vydali, použite pri výpočte obe priezviská. Spočítajte jednotlivé písmená až dovtedy, kým sa prepracujete k čísla 1-9. Pokiaľ máte v mene čiarky, či mäkčene, vyhľadajte toto písmeno v zozname bez diakritiky. Takto sa dopracujete k osudovému číslu.

Hodnoty jednotlivých písmen: 

  • 1– A, J, S
  • 2– B, K, T
  • 3– C, L, U
  • 4– D, M, V
  • 5– E, N, W
  • 6– F, O, X
  • 7– G, P, Y
  • 8– H, Q, Z
  • 9– I, R

Osudové číslo 1

Jednotka charakterizuje rodených vodcov. Nezávislosť, vytrvalosť a akčnosť sú vlastnosti, ktoré ich definujú. Bez akýchkoľvek problémov si dokážu poradiť aj s ťažkými životnými situáciami. Ak sa vrhnú do podnikania, majú predpoklady byť mimoriadne úspešnými. Sú veľmi vynaliezaví, no zároveň aj sebeckí. Keď si niečo zaumienia, idú za tým. 

Osudové číslo 2

Priateľskí, spoločenskí, no extrémne citliví. Aj takí sú ľudia, ktorých meno charakterizuje dvojka. Nie je pre nich prioritou kariéra, šťastie nachádzajú v rodinnom živote. Túžia po pokoji a pohode. Pre druhých by sa rozdali, ale často to iní zneužívajú. 

Osudové číslo 3

Títo ľudia majú dar slova. Ide o veľmi charizmatických jedincov, ktorí o pozornosť okolia nemajú núdzu. Ľudia ich spoločnosť vyhľadávajú a nikdy sa tak nenudia. Hoci navonok vždy pôsobia sebaisto, vo svojom vnútri o sebe často pochybujú. Vďaka svojim dobrým kontaktom sa mnohokrát dostanú k zaujímavým pracovným príležitostiam. 

Osudové číslo 4

Čestní, pracovití a držiaci sa morálnych zásad. Takisto aj praktickí, s veľkým srdcom a výraznou dávkou inteligencie. Presne také sú štvorky. Pre svojich najbližších by urobili čokoľvek. Veľmi rýchlo sa učia nové veci, preto bývajú v profesii, ktorú si zvolia mimoriadne úspešní. Ich slabou stránkou je však veľká tvrdohlavosť. 

Osudové číslo 5

Na absolútnom vrchole majú títo ľudia vlastnú slobodu. Milujú vzrušenie, adrenalín a rutinný život nie je nič pre nich. Trošku im chýba zodpovednosť a takisto majú tendenciu svoje neúspechy a zlyhania hádzať na druhých. Čo sa týka práce, tam sú dosť nestáli, nedokážu totiž dlho vydržať pri jednej veci.

Osudové číslo 6

Perfekcionisti so silným zmyslom pre zodpovednosť. Aj také sú šestky. Mali by však v niektorých veciach myslieť viac sami na seba ako na ostatných. Potom by sa im žilo ľahšie. Všetko, čo sľúbia dodržia. Toto je ich silná stránka, čím si získavajú aj iných. 

Neprehliadnite: Pravidlá v manželstve, ktoré by ste mali porušovať: Áno, v týchto prípadoch je to žiadané!

Osudové číslo 7

Sedmička je v numerológii vnímaná ako magické číslo. Títo ľudia majú v značnej miere rozvinutú intuíciu a je náročné ich oklamať. Každú zmenu správania u druhých, totiž dokážu okamžite odhaliť. Často pôsobia ako namyslení a odmeraní, ale to nie je pravda. Na nič sa nehrajú a ich prehnaná úprimnosť, iných mnohokrát vytáča. 

Osudové číslo 8

Osmička sa vždy spája s materializmom, peniazmi a úspechmi. Títo ľudia sa snažia byť vo všetkom najlepší a im sa to často aj podarí. Dávajú si veľké ciele a ľahko ich dosahujú. Nikdy ich neodradí neúspech, práve naopak. Pomáha im napredovať. 

Osudové číslo 9

Títo ľudia zbožňujú tradície a na nich si zakladajú. Nemajú radi akékoľvek malé, či veľké zmeny. Vždy sa skrátka držia tradičných hodnôt. Sú veľmi inteligentní, chcú sa neustále vzdelávať a toto je pre nich naozaj dôležité.

- Najčítanejšie -