Presunúť na hlavný obsah

Stavte na intuíciu: Takto si dokážete vybrať toho pravého

Zábava

Intuícia je mnohokrát oveľa silnejšia ako predpokladáme. V určitých momentoch by sme sa mali práve na ňu spoľahnúť. Najmä v otázkach pri výbere partnera.

Samotná intuícia je skvelým bodom, o ktorý sa môžete oprieť, keď si hľadáte partnera

Intuícia, či šiesty zmysel. Každý tomu hovoríme inak. Jedno je však isté. Ide o akúsi superschopnosť, ktorú však mnohokrát dávame do úzadia a snažíme sa sústrediť skôr na racionálne rozhodnutia. Čo je však chyba. Najmä v emocionálnych záležitostiach, nám totiž intuícia dokáže v značnej miere pomôcť. Narodili sme sa s ňou všetci, no postupne veľmi často ignorujeme signály tela a mysle. Ak si chcete nájsť toho pravého a žiť šťastnejšie, zrejme je čas to zmeniť.

Mohlo by vás zaujímať: Puto medzi týmito znameniami je najsilnejšie: Ak sa dajú dokopy, je to láska na celý život

Intuíciu si možno predstaviť ako pomyselnú šnúru, ktorá nás chráni pred nebezpečenstvom a snaží sa nás správne nasmerovať. Každý z nás to má v sebe. Áno, ide o taký ten vnútorný pocit, ktorý môže byť buď dobrý, alebo zlý. Objavuje sa vždy pred veľkým rozhodnutím, ktoré máme urobiť, ale aj úplne náhodou.

Určite ste už počuli príbehy ľudí, ktorí mali napríklad vycestovať autom, no napokon pocítili že radšej nikam nejdú, lebo sa necítia vo svojej koži a urobili dobre, že počúvali svoj vnútorný hlas. Pokiaľ cítite, že máte v sebe tento zmysel potlačený, ideálne ako ho obnoviť je začať s meditáciou. Tá myseľ upokojí a viete takto celkom ľahko aktivovať vnútorný hlas. Postačí vám 10 minút denne.

No a samotná intuícia je potom skvelým bodom, o ktorý sa môžete oprieť, keď si hľadáte partnera. Vtedy by ste sa na ňu mali spoliehať naozaj vo veľkom. Ak sa pri danom človeku cítite príjemne, uvoľnene, bez pochybností a zbytočných negatívnych vibrácií, je to znak toho, že ide o niekoho, s kým vám bude dobre.

Neprehliadnite: Fáza mesiaca, v ktorej ste sa narodili: Zistite podľa dátumu narodenia, kto vám je v láske súdený

Naopak, pokiaľ máte nepríjemný, zvieravý pocit, tlak v hlave, bruchu alebo vám pri kontakte s danou osobou víria v hlave negatívne myšlienky, je lepšie vycúvať. Mnohokrát potom nastupuje racio, ktoré nás presviedča o tom, že nemôžeme človeka hneď na prvý dojem odsúdiť a nedať mu šancu. Ale  toto sa vám môže vypomstiť. Samozrejme neznamená to, že sa vždy máte rozhodovať len na základe intuície, ale varovné signály, ktoré človeku telo vysiela, netreba ignorovať. 

Spoliehate sa v živote na intuíciu?

spolu hlasovalo 66 ľudí

Áno
59
Nie
7

- Najčítanejšie -