Presunúť na hlavný obsah

Horoskop na nový týždeň 11.9-17.9: Niekoho pohltí láska, iní sa môžu tešiť na pozornosť okolia a pekný balík peňazí

Zábava

September bude vo všeobecnosti mesiacom, ktorý praje takmer všetkým znameniam. Obzvlášť v oblasti lásky. Predsa len sa však bude treba určitým veciam vyvarovať.

Baran

Hoci nezačnete nový pracovný týždeň úplne ideálne, napokon to dokážete zvrátiť. Musíte však myslieť na to, že nič netreba nechávať na úplnú náhodu a do niektorých vecí sa musíte vložiť viac ako do iných. Zoznámite sa s niekým, kto vám bude veľmi imponovať. 

'Čítajte tiež:  Sexuálna predohra, ktorá pomotá hlavu nejednému chlapovi: Ženy, ktoré robia tieto dve veci, majú u mužov vyhraté

Býk

Pracovné povinnosti vám pôjdu od ruky a hoci bude mať nadriadený občas nemiestnu poznámku, ustojíte to s nadhľadom. Vaša popularita u kolegov porastie. Mali by ste sa však sústrediť na svoje zdravie. Skúste začať intenzívnejšie športovať a venovať sa viac fyzickým aktivitám.

Blíženci

Teraz prichádza čas lásky a najväčšej zamilovanosti. Opačné pohlavie o vás bude prejavovať záujem na všetkých frontoch. Budete si to patrične užívať, nezabúdajte však, že aférky nič dobré neveštia. Preto sa skúste vyhýbať náhodným flirtom a zameriavajte sa na svoju polovičku. 

Rak

V tomto období budete prechádzať emočnými výkyvmi, čo sa môže odzrkadliť najmä v dlhodobých vzťahoch. Mali by ste si dobre premyslieť veľké rozhodnutia. Vyhnete sa tak zbytočným možným konfliktom. 

Lev

Aktuálnu nahromadenú energiu, by ste mali skúsiť využiť čo možno najzmysluplnejšie. Skúste sa zamerať na veci, ktoré ste dlhší čas odkladali. Prokrastinácia je niečo, čo vás sprevádza celý život a je  čas to zmeniť. Máte na to najlepšiu príležitosť. 

Panna

Aktuálne máte celkom melancholickú fázu a veľmi riešite svoju minulosť. Od týchto myšlienok by ste mali čo najskôr upustiť. Začnite sa sústrediť na prítomnosť a všetko, čo vám život ponúka. Zbytočne totiž premýšľate nad vecami, s ktorými už nič nedokážete urobiť. 

Neprehliadnite: Bola krásna a sexy, no pekne ma zneužila: Zobral som ju na služobku, no to som ešte netušil, čo sa v nej skrýva

Váhy

Konečne sa cítite psychicky uvoľnene. Tlaky, ktoré boli na vás vyvíjané v súkromí aj v práci sa zastabilizovali a vy nachádzate pokoj a pohodu. Dokážete si už presne zadefinovať priority, čo vám doteraz veľmi neišlo. Snažte sa vo všetkom vždy nájsť to pekné. Sami uvidíte, že sa vám bude žiť ľahšie. 

Škorpión

Niekoho vo vašom okolí trápi váš úspech a jeho závisť vidieť už na prvý pohľad. Mali by ste sa od tohto človeka držať čo najďalej, lebo vám môže veľmi ublížiť, o čo určite nestojíte. Bude sa vám dariť v rodinnom živote, kde prežívate úplný balance a vyrovnanie.

Strelec

Aktuálne máte okolo seba akúsi auru, kedy dokážete očariť kohokoľvek, v koho okolí sa objavíte. Nenechávajte nič na náhodu a toto obdobie si patrične vychutnávajte. Horšie je na tom vaše fyzické zdravie, ktoré vás trošku limituje. Prestaňte si dávať príliš vysoké ciele, skúste ísť na veci postupne.

Kozorožec

V poslednom čase na ostatných pôsobíte príliš chladne. Začnite sa viac usmievať. Znie to jednoducho, no pre vás to môže byť kľúč k spokojnosti s vlastným životom. Prestaňte sa zaoberať inými a sústreďte sa viac na seba. Prehnane vysoké nároky hoďte tiež za hlavu. To, čo vás poteší je veľký balík peňazí, ktorý sa vo vašom živote objaví nečakane. 

Neprehliadnite: Pravidlá v manželstve, ktoré by ste mali porušovať: Áno, v týchto prípadoch je to žiadané!

Vodnár

Neustály tlak a stres, pod ktorým ste boli dlhší čas sa teraz môže prejaviť na vašom zdraví. Preto si skúste naordinovať chvíle pre seba. Či už pôjde o čas s rodinou alebo priateľmi. Starajte sa o svoje fyzickú, ale najmä tú duševnú pohodu. 

Ryby

Ryby čaká veľmi úspešný pracovný týždeň, pričom ich v tomto neminie posun vpred. Zamerajte sa však na detaily a sústreďte sa na všetko, čo dokážete vlastnou usilovnosťou. Pomôže vám to napredovať. Akékoľvek zvláštne nálady budete mať, skúste ich vytesnať z hlavy. 

- Najčítanejšie -