Presunúť na hlavný obsah

Asymetria, all in black, či zvieracie motívy: New York Fashion Week v duchu rozmanitosti

Móda

Jedna z najväčších módnych udalostí predviedla dokonalú prehliadku jarnej a letnej kolekcie na rok 2024. Pozrite sa, ktoré prvky budú hrať prím.

NYFW je vždy plný odvážnych kúskov a inakosti. Kolekcie  jar/leto 2024 od popredných návrhárov, ktoré sa na tom tohtoročnom predviedli, ponúkajú dostatok módnej inšpirácie. Od siluet inšpirovaných vintage až po nové pohľady na najhorúcejšie trendy tohto roka. Verte, že stále je čo pridať do šatníka. 

No keďže sa aktuálne dostávajú do centra pozornosti skôr jesenné fashion trendy, môže byť náročné naladiť sa na jarnú vlnu. My sme však vybrali kúsky, ktoré môžete do šatníka začleniť už teraz a využijete ich rovnako počas jesene, či jari. 

Transparentné materiály

Transparentné materiály sa stali veľmi obľúbenými už toto leto. A nič sa na tom nebude meniť aj v ďalšej sezóne. Či už siahnete po jemných blúzkach, šifónových šatách alebo sukni, myslite na to, že si musíte stále zachovať dávku tajomna. Jedine vtedy budete pôsobiť chic.

Mohlo by vás zaujímať: Letné stylingy, ktoré si zamilujete: Šaty a sukne hrajú prím, nebojte sa do módy vrátiť ženskosť

Na jar 2024 dizajnéri ako Christian Siriano a Coach dokonca vymenili základnú sieťovinu za priesvitné skladané látky, hravé vzory, či zložitejšiu čipku.

Blejzrové obsesie

80-tymi rokmi inšpirované blejzre sa skracujú a budú hrať v novej sezóne významnú úlohu. Pokiaľ siahnete po kúsku v neutrálnej farbe, dokážete ho skvele kombinovať s mnohýmmi vecami v šatníku.

Vôbec sa v tomto smere nebojte odviazať, či už s doplnkami alebo jedným dominantným prvkom.  Samozrejme monochromatickosťou vždy dosiahnete prirodzenú eleganciu. 

Geometria a zvieracie vzory

Od červeného koberca Met Gala, cez týždeň módy Haute Couture je rok 2023 rokom rozmanitosti. Trendom ostávajú aj nasledujúcu sezónu geometrické, či zvieracie vzory, dokonca sú povolené aj kombinácie viacerých. Pokiaľ však túžite po glam looku, držte sa jednotnej farebnej línie

Neprehliadnite: Letné šaty do práce: Stylingy, ktoré vás presvedčia o tom, že takéto jedny šaty budete chcieť na sebe vyskúšať

Najlepšie trendy NYFW na jar 2024, ktoré môžete nosiť už teraz:

  • All in black outfity
  • Transparentné materiály
  • Spustené pásy
  • Odtiene zlatej, slnečné odtiene žltej
  • Asymetria
  • Geometria a zvieracie vzory
  • Luxusné Sheers
  • Crop - topové blejzre
  • Korzety inšpirované vintage

- Najčítanejšie -