Presunúť na hlavný obsah

Michal Straka alias Ego na móle v úlohe sexy modela: Podporou mu bola krásna manželka a dcéry, z ktorých vyrástli slečny

Slovenské celebrity

Raper Michal Straka alias Ego sa na nedávnych módnych dňoch opäť predviedol ako model pánskej elegantnej módy.

Michal Straka, ktorý patrí k predstaviteľom rapovej scény sa pravidelne zúčastňuje aj módnych dní v úlohe modela pánskej elegantnej módy. Raper, ktorý aktuálne zasadol aj do porotcovskej stoličky zábavnej show Česko Slovensko má Talent oslávi na jeseň štyridsiatku. Ego patrí medzi najvýraznejších raperov na našej scéne, ktorí neustále drží krok s trendmi a vždy príde s niečím novým. Je inovatívny, progresívny a vidno, že robí to, čo ho baví, pretože len vtedy dokáže posúvať priečky v rebríčku vyššie a vyššie. 

Prečítajte si: Jedna z najkrajších Sloveniek po boku Cristiana Ronalda: Podoba s jeho ex priateľkou vyráža dych

Michal Straka alias Ego na móle v úlohe sexy modela

Ego sa na módnych dňoch ukázal na prehliadkovom móle v najlepšej forme. V zelenom nohavicovom kostýme s odhalenou hruďou pôsobil veľmi sexy. Umelec, ktorí sa v šoubiznise pohybuje už niekoľko rokov a s pánskou značkou dlhodobo spolupracuje, má cit pre módu a vie presne, čo sa mu hodí. V tomto štýle pôsobil veľmi zaujímavo a moderne. 

Podporou mu bola krásna manželka a dcéry, z ktorých vyrástli slečny

Medzi pozvanými hosťami nechýbala jeho druhá polovička, manželka Peťka, s ktorou má dve krásne dcérky Ninu a Sofiu. Vekový rozdiel medzi dievčatami je jeden rok a tak majú k sebe ešte o čosi bližšie. Ego je so svojou manželkou už niekoľko rokov a patria medzi najstabilnejšie páry nášho šoubiznisu. Láska a spokojnosť z nich srší vždy, keď sa objavia v spoločnosti a veľmi im to spolu pristane. 

Neprehliadnite: V tanečnej show ich spojila náhoda: Medzi Vratkom Sirágim a Annou a Riebauerovou vzniklo jedinečné puto

Páči sa vám Michal Straka alias Ego v úlohe modela?

spolu hlasovalo 83 ľudí

Áno
42
Nie
41

- Najčítanejšie -