Presunúť na hlavný obsah

Mladšia dcéra obľúbenej moderátorky je už pol roka pyšnou mamou: Má rodinku ako z katalógu

Slovenské celebrity

Je mladá, krásna, prirodzene očarujúca a už pol roka hrdou maminou. Príchod bábätka ju naplnil bezhraničnou láskou, rovnako jej partnera. Alex a Ondro žiaria tým najúprimnejším šťastím.

Chlapček Oliver Patrik sa vypýtal na svet pred pol rokom. Z Alexandry Barkolovej a jej partnera spravil tých najšťastnejších rodičov. Obaja sa na príchod dieťaťa veľmi tešili a sú nesmierne vďační, že sa ich synček narodil zdravý. 

"Dieťa moje, už pol roka si naším každodenným dôvodom na úsmev. Ľúbime ťa nekonečnou láskou, ktorá stále rastie… Buď zdravý, o všetko ostatné sa postaráme." - Alexandra Barkolová synovi. 

Malý princ je pre Alex a jej partnera Ondra nevyčerpateľným zdrojom lásky, šťastia i vďačnosti. Ich spokojnosť z nich priam vyžaruje. Táto mladá rodinka je skrátka ako vyňatá z katalógu. Pôsobí nielen naplnene, ale i harmonicky. 

Mohlo by vás zaujímať: Syn manželov Vrbovských sa čoraz viac podobá na svojho otca: Rytmus a Jasmina sú stále šťastnejší

A veľkú radosť z Patrika Olivera zažíva i Alexina mama - Erika Barkolová. Rolu babky si veľmi užíva a váži. Obľúbená moderátorka je na svoju dcéru nepochybne pyšná, napokon okrem zdravého dieťaťa má i láskyplný partnerský vzťah

"Ďakujem, že už pol roka môžem byť tvojou BABOU." - Erika Barkolová vnukovi. 

Neprehliadnite: Slovenská Ballerina Farm: Päťnásobná mama Ria Zelisková žije svoj sen

Erika Alex pomáha, ako mama a dcéra majú úžasný vzťah. Podpora je jedným z jeho pilérov. Sympatická moderátorka sa veľmi tešila z dcérinho tehotenstva, vďaka Alex sa z nej po prvý raz stala babička.