Presunúť na hlavný obsah

David Beckham sa po troch chlapcoch stal otcom dievčaťa: Svojimi činmi dokazuje, aká je láska otca k dcére jedinečná

Zahraničné celebrity

Puto medzi otcom a dcérou je skutočne silné, výnimočné. Svoje o tom vie i David Beckham. Harper, svoju jedinú dcéru, ochraňuje, podporuje a bezhranične miluje. A robí to tými najkrajšími spôsobmi.

Obľúbení manželia Victoria a David Beckhamovci majú krásnu, veľkú rodinu. Vzali sa ako rodičia ani nie polročného chlapca, ktorému postupom rokov pribudli dvaja bratia. Chlapci s legendárnym priezviskom Beckham sa o niekoľko rokov dočkali sestričky. 

Dnes má Harper Beckham dvanásť rokov, jej bratia dvadsaťštyri, dvadsaťjeden a osemnásť. Ochrancov má teda dosť, no tým najväčším je jej otec. David to dokazuje svojimi gestami, ktoré sú nenápadné a láskyplné súčasne. 

Napríklad, svoju dcéru častokrát drží za ruku, keď majú niekam namierené a zachytia ich pri tom fotografi. Rovnako sa ju na verejnosti nebojí letmo pobozkať či priateľsky držať v náručí. Najnovšie si od svojej princeznej nechal spraviť make-up. Šlo o jemné prepúdrovanie na fashion show Victorie Beckham. 

"Moja malá vizážistka a ešte má aj skvelý playlist," napísal David k videu, ktoré zavesil na svoj Instagram. Harper mu na ňom štetcom prechádza po tvári a to za sprievodu skladby od  Taylor Swift.

Mohlo by vás zaujímať: Antonella je Messiho celoživotnou láskou: Naše tri deti mi zmenili pohľad na život a pomohli mi rásť, hovorí legenda futbalu

Nebolo to prvý raz, čo ho dcéra ako make-up artistka trošku upravila a veríme, že ani posledný. Harper skrátka miluje kozmetiku a David ju v tejto vášni ako milujúci otec podporuje. 

"Na jednej strane je veľmi dievčenská, no tiež má troch veľkých bratov, s ktorými rada behá a hrá futbal," prezradila o svojej dcére Victoria. Harper je skutočne veľkou fanúšičkou futbalu, v ktorom kedysi hviezdil jej otec a v súčasnosti jeden z jej bratov

Neprehladnite: Po otcovi zdedil talent, po mame podobu: Romeo Beckham a ikonická Posh majú spoločnú krv, podobu a ešte?