Presunúť na hlavný obsah

Móda z ulíc najväčších fashion metropol: Zabudnite na klasiku, stavte na netradičné kombinácie, ktoré nesklamú

Móda

Ak rady v móde experimentujete, teraz si prídete na svoje. Spájanie na prvý pohľad nesúrodých materiálov, dokáže totiž vytvoriť skutočne výnimočné stylingy.

Čipka a koža

Nádherná, jemná a sexi zároveň. Presne taká je kombinácia čipky a kože. Nebojte sa ísť aj do takejto odvážnejšej kombinácie. Ak máte peknú postavu, toto je na jeseň rozhodne dobrá voľba. Čo sa týka doplnkov, stavte na minimalizmus, outfit je sám o sebe mimoriadne pútavý a treba to zanechať v tejto rovine. 

Čítajte tiež: Mercedes-Benz Fashion Live!: Slovenská národná galéria hostí tento víkend výnimočné návrhárske talenty

Jemnosť a hravosť

Hravý styling, ktorý je ideálny pre mladšie ročníky. Podkolienky a teddy kabát vyzdvihnú ženskosť, ale na úrovni hravosti a jemnosti. Siahnite aj po čelenke do vlasov, podporí to pôvab a ukážete, že v móde ste naozaj doma. 

Hodváb a kožušina

Slip dress nestrácajú na popularite ani počas chladnejších dní. Ženy ich milujú, nakoľko krásne kopírujú siluetu. V kombinácii s kožúškom docielite výnimočný look, ktorý je nielen pohodlný, ale aj pútavý. 

Atypické vrstvenie

Vrstvenie k jeseni skrátka patrí. No nebojte sa spájať aj na prvý pohľad nesúrodé a atypické kúsky. Áno aj na sakové šaty si môžete vziať kabát v rovnakom štýle. Len sa snažte držať približne v totožných tónoch. To vám rozhodne pridá na atraktivite. 

Neprehliadnite: Svetre, ktoré vás zoštíhlia: Takto budete vyzerať nielen subtílnejšie, ale zároveň vás aj rozžiaria