Presunúť na hlavný obsah

Menčester love: Retro materiál, ktorý je aktuálne na výslní

Móda

Menčester hlási vo fashion svete veľký návrat. Pozrite sa na kúsky, ktoré vás dostanú absolútnou nadčasovosťou a univerzálnosťou.

Pre milovníčky retro štýlu

Bundy, vesty, saká a vo veľkom aj nohavice. Všetky tieto kúsky sa tešia obrovskej popularite práve v menčestrovej verzii. Látka, ktorá je na poli módy už desiatky rokov je späť vo veľkom štýle. Pokiaľ takýto kúsok ešte nemáte vo svojom šatníku je najvyšší čas to zmeniť.

Neprehliadnite: VIDEO: Fashion Ballet '23 stiera pomyselné hranice medzi módou a baletom: Návrhár Marcel Holubec W stelesnil mier a slobodu

Menčestrové nohavice sú kúskom, ktorý je na jeseň ako stvorený. Nejde len o štýl, ale aj o to, že vás krásne zahrejú. Napríklad tehlová, či hnedá skvele hrá so sivou a bielou. 

Hravé a originálne

Menčestráky sú na tom podobne ako jeansy. Najskôr boli určené pre najnižšie spoločenské vrstvy ako pracovný odev. Až potom sa prepracovali do pozície v bežnom šatníku a neskôr sa stali veľkým trendom. Skúste po nich siahnuť aj v takých atypických pastelových farbách. Ružová, baby blue, či zelená bude určite dobrou voľbou. Ak chcete predĺžiť siluetu, siahnite po verzii s vyšším pásom. 

Nadčasové a chic

Prvoplánovosť je niečo, čo ide v móde úplne do úzadia. Namiesto toho zvoľte na klasiku, ktorá nesklame. Menčestrový kostým je kúskom, ktorý vám naozaj v šatníku vydrží roky. Je to niečo pohodlné a mimoriadne chic

Čítajte viac: VIDEO: Marcel Holubec predstavil kolekciu Charactère 2022: Múzou kolekcie je speváčka Jana Kirschner