Presunúť na hlavný obsah

Na večierku som sa vyspala s mužom, ktorý mi úplne pomotal hlavu: Keď som sa ráno dozvedela, kto je, hanbila som sa

Sex

Mali sme firemný večierok, na ktorý boli pozvaní aj naši klienti. Medzi nimi bol aj jeden muž, s ktorým nás chémia pritiahla natoľko, že sme skončili u neho v posteli.

Ako to už býva zvykom, keď sa nám niekde nechce, vtedy býva najlepšie. A tak to bolo aj v prípade nášho firemného večierku na konci roka. Vôbec som nemala náladu na ľudí, ale je to tak trochu povinnosť ísť tam a spoločensky sa zbližovať nielen s kolegami, ale najmä klientmi. S jedným klientom som sa však zblížila až priveľmi...

Čítajte tiež: V sexe ma dlhý čas nevedel uspokojiť: Odmietal mi robiť to, čo si väčšina mužov vychutnáva najviac

Na večierku mi úplne pomotal hlavu

S kolegyňami sme stáli pri bare a zabávali sme sa na vtipných historkách, pričom cez bar som si všimla a najmä vycítila, ako na mňa pozerá jeden z mužov. Bol krásny a charizmatický, pohľadom ma totálne zhypnotizoval. Dali sme sa do reči a vysvitlo, že je to náš klient, ale nikdy predtým sme sa my dvaja nevideli. Preskočila medzi nami iskra, ktorá v ten večer iskrila viac a viac a z nevinného rozprávania sa zrazu stával nebezpečný flirt. V jednom momente mi povedal, že som taká príťažlivá, že by ma „hneď dal.“ Najskôr sme sa na tom smiali, ale potom, keď som vedela, že to je aj z jeho strany, neubránila som sa pudom a odišli sme ku nemu na byt.

Skončili sme u neho v posteli

Bolo mi jedno, že to bude sex na jednu noc, nehľadala som si vzťah a už som dospelá na to, aby som sa hrala na dobýjanie zo strany mužov. Keď ma niekto priťahuje a chcem ho, idem do toho, žijem prítomnosťou. Sex s ním bol ako z filmu a cítila som sa doslova veľmi žiadaná, obdivovaná a... uspokojená. Nečakala som však, že tam prespím až do rána. 

Neprehliadnite: Čo ženy hľadajú v cudzích posteliach? Prezradili, prečo sa najčastejšie utiekajú k milencom

Keď som sa ráno dozvedela, kto je, hanbila som sa

Ráno, keď som vstala ma čakalo nemilé prekvapenie. Zrazu mi povedal, že táto noc zostane medzi nami tajomstvom a poprosil ma, aby som nič nehovorila jeho partnerke. Nevedela som, že nejakú partnerku má. Až keď som prišla domov a vyhľadala som si ho podľa mena na sociálnej sieti, som zistila, že po jeho boku je dokonca žena, ktorú veľmi dobre poznám. Bola to bývalá môjho bývalého, s ktorým som sa dala dokopy rovnakým spôsobom. Jednej žene som vlastne dvakrát „ukradla“ muža bez toho, aby som o tom vedela. Hanbila som sa za seba, na druhej strane, ani v prvom ani v druhom prípade som nevedela, že dotyčný muž má priateľku, keď si so mnou začal...