Presunúť na hlavný obsah

Krásna Kristína Suchánková prezradila svoju beauty rutinu: V živote má jasne upratané priority, čo ju však najviac napĺňa?

Krása

Krásna a sympatická influencerka Kristína Suchánková je známa svojím zmyslom pre humor, skvelými receptami, ale aj inšpiratívnymi radami ohľadom výživy a zdravého životného štýlu. Aká je v súkromí a ako vyzerá jej každodenná beauty rutina?

Skús sa opísať pár vetami...

Som odmalička veľmi zvedavá a všetko ma zaujíma. Asi aj z tohto dôvodu veľa čítam, cestujem a skúšam rôzne veci. Veľmi ma zaujíma zdravá výživa, venujem sa tejto téme ako laik, veľa si o nej študujem a čítam. Preto som aj založila foodblog, thetolerantcook.com. Na blogu sa venujem receptom pre ľudí s potravinovými intoleranciami, keďže aj jedno z mojich dvoch detí nemôže jesť mlieko. Tiež veľa behám a cvičím silový tréning.

Čo ťa v živote najviac baví a napĺňa?

Ja som si vymyslela vlastné 3C- cestovať, cvičiť, čítať. Napĺňa ma čas s rodinou, hlavne mojimi deťmi, dôležití sú pre mňa aj kamaráti a baví ma aj moja práca.

Ako vyzerá tvoja beauty rutina?

V prvom rade by som poznamenala, že ešte pár rokov dozadu som sa maximálne odlíčila a použila náhodný krém. S rastúcim vekom a objavom skincare blogeriek narástol aj počet mojich kozmetických produktov. Niekedy si len vyčistím pleť a použijem krém. Keď mám viac času a chuť, tak využijem viac krokovú rutinu. Dlhodobo spolupracujem so značkou Dermalogica, na ktorú nedám dopustiť. Moja dlhá rutina môže vyzerať napr. takto:

1. pre cleanse- odličovací čistič
2. čistiaci gél
3. exfoliant, alebo mikrofoliant
4. raz za čas maska, napríklad hydratačná vitamínová
5. ultracalming mist
6. očný krém, a pleťové sérum s vitamínom C (alebo napr retinol)
7. hydratačný krém (alebo na deň krém s SPF
8. niekedy využijem aj sérum na krk

Na čo nedáš v tomto smere dopustiť?

Keďže mám suchú pleť, môj obľúbený produkt je hydratačná vitamínová maska.

Ktoré produkty sú tvoje absolútne must-have?

Už spomínaná hydratačná maska od Dermalogica, cez deň SPF. Hydratačné produkty musím tiež používať na celé telo, lebo mám naozaj extrémne suchú pokožku, hlavne v zime.