Presunúť na hlavný obsah

Vyformujte telo pred letom v predstihu: Tieto procedúry vám spevnia pokožku a zbavia vás celulitídy

Chudnutie a diéty

Pokiaľ sa už teraz chcete dostať do formy, máme pre vás skvelý tip na procedúry, ktoré naozaj fungujú. Sú efektívne, pokožka po nich zostáva pružnejšia, jemnejšia a pevnejšia.

Azda každá žena túži po krásnej a sexi figúre, hladkej pokožke bez celulitídy. A to nielen pred letom, kedy však akosi prirodzene tlačíme na to, aby sme vyzerali čo najlepšie oveľa intenzívnejšie. Pokiaľ cvičíte, preferujte skôr zdravšie alternatívy vrámci stravovania, dokážete sexi look podporiť aj procedúrami, ktoré dokážu hotové zázraky na počkanie. Pozrite sa, na ktoré staviť. 

Maderoterapia

Toto ošetrenie jednoznačne patrí medzi jedno z najúčinnejčích vrámci terapeutických procedúr. Zaujímavosťou je, že hoci vzniklo pred viac ako 100 rokmi v Kolumbii, dodnes sa teší obrovskej, celosvetovej popularite. Realizuje sa prírodnými anatomicky tvarovanými drevenými valčekmi s rôznymi typmi výstupkov.

Mohlo by vás zaujímať: 5 chýb, kvôli ktorým na pohľad starnete rýchlejšie: Vyhnite sa im a vráti sa vám naspäť mladistvejší vzhľad

Obrovskou výhodou použitia špeciálne tvarovaných drevených prvkov je umožnenie intenzívneho tlaku na fibróznu celulitídu a odstraňovanie tukových usadenín spolu s ďalšími toxínmi, či prebytočnými zvyškami vody v našom tele. Maderoterapia vám vytvaruje telo na počkanie, posilňuje imunitný systém, zlepšuje produkciu elastínu, vitamínu E a kolagénu, naštartuje a zrýchli metabolizmus. 

Body strategist remodeler

Pokiaľ hľadáte ošetrenie, ktoré dokážete stihnúť počas obednej pauzy, stavte na Body strategist remodeler. Ide o intenzívnu kúru s bandážou, ktorá je zameraná na opuchovú celulitídu, pomarančovú pokožku. V priebehu jedného sedenia vaše telo zoštíhli, samotnú pokožku prekrví a keď vás trápi celulitída, veľmi účinne si poradí aj s jej pokorčilými stupňami.

Základ procedúry tvoria jednobunkové riasy, ktoré spaľujú tuky, čistý kofeín bojuje proti hromadeniu tukov, no a chaluha remodeluje chudnutie. Esenciálne oleje z citróna, pomaranča a mäty sa starajú o vylučovanie toxínov a zlepšujú vzhľad kože.

Lipozero

Lipo Zero je predstavuje akúsi revolúciu vrámci tvarovania figúry. Ošetrenie v sebe spája kombináciu rádiofrekvencie, kavitácie a vákua. Zlepšuje cirkuláciu krvi a lymfy, čo má skutočne prospešný účinok na metabolizmus buniek a tkanív, podporuje odvádzanie odpadových látok z tela a okrem toho odbúrava nahromadené tuky. 

No a efekt hĺbkového ohrevu urýchľuje prirodzený metabolický proces tukových buniek, čím napokon dosahujeme vytúženú hladkú pokožku. 

Lymfodrenáž

Skvelou neinvazívnou a aj príjemnou voľbou je jednoznačne lymfodrenáž. Áno, je technicky, rovnako aj časovo veľmi náročná, avšak všetky tieto elementy sa odrážajú v jej skvelej účinnosti. Postará sa o odtok prebytočnej vody v bunkách, na základe čoho dochádza k odstráneniu opuchov nôh, rúk, vačkov pod očami.

Inšpirujte sa: Pleťové séra, ktoré spomaľujú starnutie: Vďaka nim vaša pokožka viditeľne omladne

Celkovo budete už po prvej procedúre pôsobiť štíhlejšie a krajšie. Navyše skvele pôsobí na odsun metabolitov a urýchľuje regeneráciu celého organizmu. Reguluje celulitídu, vyhladzuje pokožku a vy budete pôsobiť mladšie a uvoľnenenejšie.