Presunúť na hlavný obsah

Handbag secrets: Prestaň sa tešiť iba na výsledok, ale začni milovať cestu, ktorá k nemu vedie, hovorí Hana Dědková

Feminity TV

Mladučká Češka, Hana Dědková sa dostáva čoraz viac do povedomia verejnosti. Zažiarila na MISS CZECH REPUBLIC 2023, ale aj v druhej sérii reality show Love Isladnu. Je veľmi aktívna, miluje cestovanie a v živote najviac túži po jednej veci - niečo tu po sebe zanechať.

Obľúbená modelka, finalistka MISS CZECH REPUBLIC 2023, Hana Dědková vyzerá naozaj skvele. Jej veľkou vášňou je tanec, moderná gymnastika, cestovanie, ale aj fitness a jazda na koni. Baví ju fotenie, natáčanie, rozhodne sa radí medzi akčné tipy. Keď však potrebuje trošku spomaliť aj stíšiť, veľmi jej pomôže meditácia. 

V živote sa drží hesla: "Prestaň sa tešiť iba na výsledok, ale začni milovať cestu, ktorá k výsledku vedie."

V budúcnosti by chcela na sebe pracovať a zdokonaľovať sa, spoznávať nové veci a niekam sa kariérne posunúť. Jej snom je tu po sebe niečo zanechať a mať raz veľkú rodinu. Túži tiež založiť vlastnú nadáciu na pomoc deťom a pomáhať rodinám, ktoré sú v ťažkej situácii. 

Mohlo by vás zaujímať: Soňa Müllerová oslávila 60 rokov. Na jej vzhľade by ste to nebadali kvôli dvom jednoduchým trikom

"Chcem svoj život prežiť naplno. Splniť si sny a byť užitočná v tomto štáte. Život musí mať zmysel, ak máte byť skutočne šťastná."

Čo nosí známa kráska vo svojej kabelke?

Vo svojej kabelke nosím naozaj veľa vecí, predovšetkým hlavne doklady, peňaženku, kľúče, lesk alebo jelení loj. Priznám sa však, že tých vecí akosi pribúda, kedysi mi stačilo oveľa menej. 

Prečítajte si: Mikloškove kostýmy sú ako majstrovské dielo. Návrhár poodhalil proces tvorby na Let’s Dance, je to celkom dobrá matematika