Presunúť na hlavný obsah

4 triky, ako si opticky predĺžite postavu: Stavte na kúsky, vďaka ktorým budete pôsobiť vyššie aj subtílnejšie

Móda

Vďaka vhodne zvoleným kúskom môžete krásne čarovať so svojou postavou. Dokážete ju predĺžiť, či opticky zúžiť, len treba vedieť ako na to.

Stavte na vertikálny výstrih 

Výstrih v tvare písmena V, prípadne jeho predĺžená verzia je skvelým spôsobom, vďaka ktorému si pridáte vrámci výšky niekoľko centimetrov. Nenápadný detail, ktorý dokáže naozaj veľmi veľa. Zároveň budete pôsobiť aj subtílnejšie a celkovo útlejšie.

Inšpirujte sa: Do fitka, aj do mesta: Športové outfity, ktoré sú zostavené podľa najnovších trendov zo svetových metropol

Tričko, top či košeľu noste zastrčené v nohaviciach, neprekrývajte si nimi pás

Toto je jednoduchý trik ako zdôrazniť pás a zároveň si pridať pár centimetrov navyše. Pokiaľ totiž nosíte top, či košeľu vystrčenú, pridá vám to na objeme a budete vyzerať mohutnejšie aj nižšie zároveň. Zdá sa to ako drobnosť, no je celkom zásadná. 

Dlhší trenchcoat, či predĺžená bunda pridajú aj centimetre

Vrámci dĺžky napríklad taký trenchcoat, by vám mal siahať niekde kúsok pod kolená. Na toto by si skutočne nižšie ženy mali dať pozor. Zabudnite na strihy po zem, hoci aj v kombinácii s podpätkami. Vyznie to totiž rôzne, len nie príťažlivo a pekne.

Monochromatický look vás urobí vyššou a subtílnejšou

Monochromatický look naozaj pridá na atraktivite, zároveň žena bude vyzerať štíhlejšie, pôvabnejšie a teda vyššie. Ideálne je, pokiaľ výstrih prispôsobíte tomu, čo chcete dosiahnuť. Teda ako sme už spomínali, centimetre plus pridá ten V - éčkový. 

Neprehliadnite: Športové stylingy, ktoré sú IN: Módne trendy ovládli tenisky, ktoré si s týmito outfitmi zamilujete