Presunúť na hlavný obsah

Šaty, ktoré si počas jari musíte zaobstarať: Tieto zdôraznia ženskosť a eleganciu

Móda

Šaty sú kúskom, ktorý jednoducho k jari patrí. Skúste túto sezónu staviť okrem nadčasovosti aj na ženskosť a pôvab, ktoré vďaka nim zdôrazníte.

Spring must - have dress

Pomaly, ale isto prichádza sezóna šiat, ktorá je známa svojou ležérnosťou, pohodlím aj sexappealom. Ak milujete komfortnú módu a zároveň si chcete zachovať veľkú dávku ženskosti, stavte na kombináciu slip dress, jemného svetríka a podpätkov. 

Neprehliadnite: Športové stylingy, ktoré sú IN: Módne trendy ovládli tenisky, ktoré si s týmito outfitmi zamilujete

Populárnym kúskom sú rozhodne minimalistické farebné variácie. A nielen v pastelových tónoch, ale aj v tých výraznejších. Dokážete takto krásne vytvoriť príjemné kontrasty s rôznymi doplnkami. Ideálne sú biele, či zlaté, vďaka čomu podporíte nielen jedinečnosť stylingu, ale aj svojej osobnosti. 

Malé čierne sa nosia na najrôznejšie spôsoby, vo všetkých dizajnoch, keďže sú nadčasové. Na vrchole však stále sú v úplne klasickej verzii, ktorá nepodlieha trendom. Tu je výhodou, že sa viete vyhrať s detailami a povýšiť tak vďaka nim, look do úplne iných rozmerov. 

Inšpirujte sa: Do fitka, aj do mesta: Športové outfity, ktoré sú zostavené podľa najnovších trendov zo svetových metropol