Presunúť na hlavný obsah

Deti Reese Witherspoon a Ryana Philippa sú vernými kópiami svojich rodičov, v čom sú im najviac podobní?

Zahraničné celebrity

Hoci celebritný pár už roky nie je spolu, majú dve krásne deti, ktoré sú ich dokonalou kópiou. Teda Ava je celá mama a Deacon je ako jeho otec.

Napriek slávnym rodičom si vytvárajú vlastnú identitu

Na začiatku to bola veľká láska ako z romantického filmu. Ich príbeh sa začal písať v roku 1999 a skončil o osem rokov neskôr, teda v roku 2007. A aj keď sa ich spoločná cesta skončila, z lásky Reese Witherspoon a Ryana Philippa vznikli dve nádherné deti, Ava a Deacon, ktorí sú vernými kópiami svojich rodičov. V čom sú im najviac podobní? 

Čítajte tiež: To, že je matkou dospelého syna, jej neverí nikto. Sofia Vergara nedá dopustiť na dve základné veci

Aká matka, taká dcéra! Najstaršie dieťa Reese Witherspoon, Ava je dokonalým obrazom svojej slávnej mamy. Zatiaľ čo hviezda Legally Blonde miluje, keď si ju mýlia s jej 24-ročnou dcérou, tej to nie je vždy úplne príjemné. 

"Cítim sa tak mladá potom, no som si istá, že nie je ľahké vyzerať presne ako tvoja matka."

Napriek tomu, že Ava vyzerá ako jedna z najúspešnejších tvárí Hollywoodu, vytvára si vlastnú identitu.

"Moji rodičia ma vždy povzbudzovali, aby som si vybrala cestu, ktorá je pre mňa správna a viete, sprevádzali ma na tejto ceste, aby som urobila lepšie rozhodnutia. Som za to vďačná. Je to privilégium mať rodičov, ktorí ťa takýmto spôsobom podporujú a chcú, aby si bola tým, kým skutočne máš byť."

Úspešnú modelingovú kariéru už rozbehla a spolupracovala s významnými značkami ako Ivy Park a Pat McGrath Labs. Uvidíme teda, čo bude ďalej. Sama však tvrdí, že v sa vidí aj niekde v umeleckom svete, keďže aj krásne maľuje. Talent má v tomto po babičke.

Deacon Phillippe, mladší spoločný syn tohto prominentného páru je síce synom dvoch slávnych hercov, no meno si vydobyl svojou hudobnou kariérou. Jeho rodičia sa rozišli, keď mal 3 roky, ale s oboma si udržiava blízky vzťah. Deacon je teraz študentom na New York University a zameriava sa na tvorbu hudby. V apríli 2023 vydal svoj  debutový album A New Earth.

"Všetko, čo môžem povedať, je, že to prišlo z čistej lásky, k tomu, čo robím a k ľuďom, ktorí počúvajú. Toto je príbeh môjho života, našich životov a lásky a života všeobecne. Nesie v sebe myšlienky a emócie, ktoré som nahromadil, cítil, pozoroval, utláčal a vyrovnával sa s nimi počas posledných 19 rokov svojho života."

Ide však aj v šľapajách známych rodičov a venuje sa herectvu, ktoré má rád, no hudba je pre neho prioritou. Gény však rozhodne mal po kom zdediť. Najmä s otcom má toho veľa spoločného. Je to vášeň pre hudbu, posiľňovanie, či chodenie na túry.

Mohlo by vás zaujímať: Latinské krásky si týmto získali obdiv "obyčajných" žien: Prekvapí vás, ako to dokázali!

 

Čítajte tiež: Monica Bellucci krátko pred 60-tkou popiera zákony starnutia: Ktoré ďalšie herečky sa rokmi nemenia?

 

 

Mohlo by vás zaujímať: Ako bábika! Pozrite sa, aká kráska vyrástla z dcéry sexi talianskej bohyne Monicy Belluci