Presunúť na hlavný obsah

To, že je matkou dospelého syna, jej neverí nikto. Sofia Vergara nedá dopustiť na dve základné veci

Zahraničné celebrity

Aj keď o rok oslávi polstoročnicu, jej sexepíl a výzor môže nepochybne konkurovať nejednej mladšej hereckej kolegyni. Kolumbijsko-americká herečka sa o seba totiž príkladne stará - a výsledok je viac než skvelý.

Život herečky Sofie Vergary pripomína typický americký film. Mladá tínedžerka sa ku kariére dostala náhodou a pomerne jednoducho - a to tým, že sa objavila na pláži v čase, keď sa na nej nachádzal jeden z vplyvných fotografov. Ten si všimol nielen jej krásne ženské tvary, ale aj prirodzenú krásu, ktorou zaujala už na prvý pohľad, aj keď mala len 17 rokov. Netrvalo viac než pár týždňov, keď sa zo Sofie stala vyhľadávaná modelka, ktorá zahviezdila v reklame na Pepsi Colu a na titulkách tamojších magazínov.

Napriek tomu, že sa stala zo dňa na deň slávnou, nemala potrebu si užívať pozornosť, ktorej sa jej nepochybne dostávalo. Mala len 18 rokov, keď sa rozhodla povedať áno svojej stredoškolskej láske, Joeovi Gonzalesovi. Napriek tomu, že manželstvo vydržalo len tri roky, dvojica stihla splodiť syna Manola. Ten má dnes 30 rokov a to, že Sofia je jeho mamou a nie priateľkou, by pri pohľade na ich spoločnú fotku tipol len málokto. 

Prečítajte si: Kate Middleton prezradila trik, kedy je žena najkrajšia: Ak to pochopíte, zmení na vás pohľad aj okolie

Nič nenecháva na náhodu 

Sofia nepatrí k herečkám, ktoré by sa o seba nestarali, práve naopak. Pôvabná Kolumbijčanka otvorene priznáva, že bez mejkapu si svoj deň nevie predstaviť. Aj keď ju nečaká nič dôležité, každé ráno si na seba nanesie rúž a podklad pre dorovnanie farby pleti. „Už od dvadsiatky používam na pleť opaľovací krém. Škoda, že som ho nepoužívala aj na hrudník,'' prezradila v jednom zo svojich rozhovorov Sofia a dodala, že okrem kvalitného SPFka je jej neodmysliteľnou súčasťou aj klobúk. „Vo svojej zbierke mám asi 25 klobúkov, no väčšinou si stále vyberám ten istý, elegantný,'' dodala na margo slnenia. 

Hviezda však vie, že všetko nie je len o správnej vonkajšej starostlivosti, ale najmä o tom, ako ku svojmu telu pristupuje. Práve vyvážená strava a najmä zelený čaj držia jej organizmus v rovnováhe. „Jem veľa zeleniny, černíc a pijem zelený čaj. Občas si do kamilkového čaju pridám lyžicu kolagénu, či to pomáha neviem, no robím to. A samozrejme dodržiavam pitný režim, to je základ,'' uviedla magazínu Health a dodala, že bez správnej hydratácie je akákoľvek starostlivosť zbytočná. 

Zdá sa, že to v jej prípade funguje - Sofia je totiž bez estetického zákroku. Nepopiera však, že sa v budúcnosti možno nejakému podrobí. „Možno si po 50-tke nechám odstrániť kruhy pod očami,'' priznala otvorene. 

Neprehliadnite: Na svoj vek vôbec nevyzerá: Ikona 90.rokov svojím sexi telom popiera zákony prírody, uhádnete, koľko má rokov?

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe