Presunúť na hlavný obsah

Najväčšiu sexicu 90. rokov by ste dnes nespoznali: Pamela Anderson už nenosí make-up a toto je dôvod

Zahraničné celebrity

Sexsymbol 90. rokov Pamela Anderson prešla za posledné obdobie premenou a začala čoraz viac chodiť bez make-upu. Za jej odvahou sa skrýva oveľa hlbší dôvod, ako si možno myslíte.

Pamela Anderson sa v poslednom čase objavuje aj v spoločnosti bez make-upu. Niekdajšia hviezda, ktorá je dodnes považovaná za sexsymbol, však vďaka tomuto rozhodnutiu získava na svoju stranu ešte viac priaznivcov a to aj ľudí, ktorí neboli doteraz jej fanúšikovia. Rovnako tak získava jednu kampaň za druhou. 

Čítajte tiež: Princ William sa cíti „vinný a nahnevaný“: Útoky na princeznú Kate porušujú sľub, ktorý dal jej rodičom

Najväčšiu sexicu 90. rokov by ste dnes nespoznali

Pamela sa rozhodla ísť proti prúdu, koniec koncov tak, ako to vždy robila. V čase, keď internet valcuje trend výrazných krások prerobených na rovnaký vzhľad, sa ona odvážila opustiť svoju komfortnú zónu a chodiť bez make-upu. 56-ročná herečka priznala, že je to jeden zo spôsobov, akým sa ona sama vyrovnáva so starnutím. Nechce klamať sama seba a starnutie sa snaží prijať za prirodzený fakt, ktorému sa nikto z nás nevyhne. 

Pamela Anderson už nenosí make-up a toto je dôvod

Vďaka tomu, že odhalila svoju skutočnú tvár, získala slobodu. Vo svojom veku uprednostňuje to, čo sama chce než to, čo od nej očakáva okolie. Zdá sa, že je vyrovnanejšia než kedykoľvek predtým. Po tom, čo pred takmer piatimi rokmi zomrela jej osobná make-up artistka Alexis Vogel, Pamela mala pocit, že nastal ten čas, kedy by mala chodiť bez make-upu. Nevedela si predstaviť nikoho iného.

Neprehliadnite: Princ Harry a Meghan Markle museli vrátiť 7 miliónov libier vo svadobných daroch od fanúšikov: Tušíte, prečo?

Pamela si na svoju stranu získala čoraz viac žien, ktoré cenia jej postoj k prijatiu starnutia, hoci to žiadna žena nemá jednoduché. Tlak verejnosti na kult mladosti tu vždy bol. Zákony prírody sa však popierať nedajú a je len na každom z nás, ako sa s tým vyrovná. Cesta Pamely tak možno bude inšpiráciou. Svetoznáme značky ju obsadzujú do kampaní práve v podobe „no make-up makeup“.