Presunúť na hlavný obsah

Herečku Jennifer Love-Hewitt fanúšikovia atakujú za jej vzhľad: Ako sama hovorí, starnutie v Hollywoode je naozaj ťažké

Zahraničné celebrity

Minulý rok v auguste predviedla známa herečka Jennifer Love Hewitt nový, svieži účes. To ešte netušila, že si ju fanúšikovia doslova podajú za jej vzhľad. Obvinili ju z plastík. Herečka na margo tejto fotografie urobila vyhlásenie, v ktorom okrem iného priznala, že starnutie v Hollywoode je naozaj ťažké.

Dala som filter a fotografiu uverejnila... 

Ako informuje portál lifeandstylemag.com, známa nielen seriálová 44-ročná herečka, Jennifer Love-Hewitt, v podcaste Inside of You with Michael Rosenbaum prezradila: „Je to naozaj ťažké, pretože nemôžete nič robiť. Dávala som si robiť vlasy a nemala som na sebe ani štipku mejkapu. Tak som nahodila filter a bol to len filter, ktorý v tom čase vyzeral pekne aj s osvetlením v salóne. Naozaj som nad tým nepremýšľala a fotografiu uverejnila, a veľa ľudí si hovorilo... Jennifer Love Hewitt je na nepoznanie. Je na nepoznanie, a tak prešla do filtrov, pretože nechce, aby sme vedeli, ako zle v skutočnosti teraz vo svojich 44 rokoch vyzerá,“ opísala herečka na margo uverejnenej fotografie ešte minulé leto. 

Mohlo by vás zaujímať: Sympatická herečka sa viditeľne zaguľacuje: Takto sa na Jennifer Aniston prejavuje starnutie!

Je to v ľuďoch, že sa trápia, čo si druhí o nich myslia 

Hoci si Jennifer dodnes stojí za svojím tvrdením, priznala sa, že predstieranie, že negatívne „klábosenie“ sa jej netýka, je lož: „Sme ľudia a áno, sú známi ako nenávidiaci a sú známi ako ľudia, ktorí majú radi... Mali by ste jednoducho vypnúť svoje komentáre... Je ľudskou prirodzenosťou, že človeka trápi, čo si o ňom ľudia pomyslia.“ 

Som matka dcéry, ktorá bude raz čeliť rovnakému tlaku 

No tieto komentáre ako sama tvrdí, ju nerozčuľujú ani tak kvôli sebe samej, ale predovšetkým preto, že má dcéru, Autumn James, a vie, že bude raz čeliť rovnakému tlaku, keď zostarne: „Som matka dievčaťa a je nebezpečné, čo na ľudí hovoríme. Myslím si, že je nebezpečné povedať ženám „už pre mňa nemôžeš vyzerať na 22 a neviem ako to mám prijať,“ zamýšľala sa ďalej. 

Čítajte tiež: Postava "krv a mlieko" ju robí roky jedinečnou: Hollywoodska hviezda sa krivkami ani starnutím netrápi

Jediné, čo môžem povedať je, že... 

Toto nie je prvýkrát, čo hollywoodska hviezda otvorila otázku svojho fyzického vzhľadu. Na Instagrame pred časom tiež  Jennifer prehovorila o svojom obočí, kvôli ktorému tiež zožala vlnu kritiku. Vraj je tiež upravené. Obvinenia poprela a prezradila: „Jediná vec, ktorú som robila, je microblading s Audrey, ktorú milujem. Dnes na obočí naozaj nič nemám, okrem liftingového gélu Rare Beauty Seleny Gomez. Týmto jej ďakujem a to je všetko, čo môžem povedať. Milujem to, takže to vyvesím, aby ste vedeli, čo to je. To je zdvihnutie obočia, o ktorom ľudia hovoria. To je všetko, čo mám,“ cituje ju portál na záver. 

Neprehliadnite: Herečka z filmu Štyri svadby a jeden pohreb starne s gráciou: Na filmovom festivale svojím lookom všetkých očarila

Jenniferin pohľad na starnutie je dnes jasný. Verí, že starnutie je privilégium, pretože „každá vráska je odrazom úsmevu alebo smiechu, ktorý počas svojho života prežila“. 

Veríte, že herečka Jennifer Love-Hewitt hovorí o svojom fyzickom vzhľade pravdu?

spolu hlasovalo 352 ľudí

Áno
324
Nie
28