Presunúť na hlavný obsah

Kendall Jenner sa necíti Kardashianka: Tento život som si nevybrala, hovorí jedna z najžiadanejších supermodeliek

Zahraničné celebrity

Supermodelku Kendall Jenner netreba predstavovať, patrí medzi najvýraznejšie členky klanu Kardashians. Prečo sa od nich rozhodla dištancovať?

Matka viacerých prominentných dcér a súčasne stvoriteľka klanu Kardashians - Kris Jenner - dodnes patrí medzi najsledovanejšie celebrity. Rovnaká pozornosť sa upína aj na jej spomenuté dcéry, medzi ktorými je Kendall Jenner.

Meno Kendall Jenner sa spája s elitným modelingom, tmavovláska je jednou z najlepšie platených modeliek naprieč svetom. Takmer meter osemdesiat vysoká kráska má 27 rokov a na konte spolupráce s tými najlukratívnejšími značkami. 

Hoci má kariéru snov, v ktorej konkuruje najväčším profesionálkam z brandže, jej osoba sa vo veľkej miere spája s účinkovaním v reality show Keeping Up with the Kardashians (Držte krok s Kardashiankami), čo sa Kendall nepáči. Daná reality show ju síce preslávila, no ako sama tvrdí, do tohto života sa narodila… "Moji nevlastní súrodenci si tento život vybrali. No ja a moja mladšia sestra sme sa tam len tak ocitli. Nemali sme v tom žiadne slovo. Mala som desať rokov, keď sa začala nakrúcať show. Príliš si nepamätám, aké to bolo predtým," vysvetlila dávnejšie supermodelka

Mohlo by vás zaujímať: Raňajky podľa Kylie Jenner: Kombinácia, ktorú si osvojila od svojej mamy zasýti a pomôže držať hladinu cukru v rovnováhe

Od klanu Kardashians sa dištancuje i teraz, no priamejšie. Kendall Jenner v rozhovore pre The Wall Street Journal otvorene priznala, že v rámci klanu Kardashians sa vždy "cítila mimo". "Do tohto života som sa narodila, ale nevybrala som si ho," uviedla a dodala, že na účinkovanie v reality show nebola stavaná napríklad tak, ako jej sestra Kim Kardashian. Kendall si podľa vlastných slov na dospievanie v centre mediálnej pozornosti zvykala veľmi ťažko, jednoducho dlho prijímala fakt, že jej život je sprevádzaný objektívmi kamier i fotoaparátov. 

Ako Kardashianka sa necíti. "Samozrejme, že chápem, že spadám pod sestry Kardashianové, len je to pre mňa zvláštne, pretože v mnohých ohľadoch som rovnaká ako môj otec. Podľa môjho názoru som jednoducho Jenner," skonštatovala modelka. 

Neprehliadnite: Súťažila za mužov, aj keď sa cítila ako žena. Otec Kendall a Kylie Jenner otvorene o účasti na olympijských hrách