Presunúť na hlavný obsah

Ľudia narodení v týchto znameniach sa dožívajú najvyššieho veku: Čo ich k tomu predurčuje?

Zábava

Aj to, v akom znamení sme sa narodili má vraj vplyv na dĺžku nášho života. Viete, akým spôsobom sa to na nás odzrkadľuje?

Na dĺžku a kvalitu života vplýva množstvo faktorov. Od životného štýlu, prostredia, v ktorom človek vyrastá, životosprávy, genetiky, až po to, v akom znamení sme sa narodili. To ako sa správame k sebe a svojmu telu, totiž definuje aj naše znamenie a povahové črty. Kto má teda najlepšie predpoklady na dlhovekosť?  

Býk

Ak existuje jedno znamenie zverokruhu, ktoré stelesňuje esenciu dlhého života, je to Býk. Býci navyše starnú s gráciou ako vzácne červené víno, zrejúce v dubových sudoch. Ich povaha ich uzemňuje a umožňuje im prepletať sa životom s vyrovnanosťou a eleganciou. Fyzická príťažlivosť sa v priebehu rokov len prehlbuje. 

Mohlo by vás zaujímať: Môže byť zlý sex dôvod rozchodu? Natália zistila, že vo vzťahu ide o zásadný problém

Vo svojich rozhodnutiach, najmä tých zásadných sú mimoriadne rozvážni, opatrní a tým, že robia len veci, ktoré chcú a ktoré ich niekam posúvajú, udržiavajú si hladinu stresu na naozaj nízkej úrovni. Potrpia si na seba, svoje blaho a to im tiež pomáha byť v dobrej kondícii

Váhy 

Váhy sa postupom času vyvíjajú, stávajú sa rafinovanejšími a harmonickejšími vo svojom prístupe k životu. Ich prirodzený šarm a diplomatické schopnosti sa s pribúdajúcimi rokmi zdokonaľujú. Majú tiež vrodenú schopnosť orientovať sa v zložitosti medziľudských vzťahov. Prežívajú intenzívne lásku a je pre nich podstatné mať upratané veci vo svojom vnútri.  

Neprehliadnite: Sexovali sme nonstop, no aj tak šiel vždy za inou: Podvádzal ma na každom kroku a so všetkými kamarátkami

V dôležitých životných momentoch je pre nich pokoj a stabilita na prvom mieste, čo im pomáha mať takisto mieru stresu pod kontrolou. Užívajú si starostlivosť o seba skutočne vo veľkom a to im samotný život vo výraznej miere predlžuje.