Presunúť na hlavný obsah

Takto si udržíte každého chlapa pri sebe: Milenky prezradili triky, ako rozpáliť vášeň v spálni a zabezpečiť si, aby od vás neodišiel

Partnerské vzťahy

Občas sa to zdá, že udržať si muža po svojom boku je tak trochu malou alchýmiou. Ako to robia milenky, ktoré si skrátka vždy aj toho zadaného, dokážu k sebe pripútať?

Mnoho mužov vyhľadáva náruč mileniek z rovnakých dôvodov - hľadajú pochopenie, ocenenie a obdiv. Ak sa im to nedostáva doma, vedia, že nie je až také náročné nájsť to na inej adrese. Čo im však tieto ženy naozaj dávajú, keďže mnohokrát nejde len o sex? Nám to prezradili ony samy. 

Túžba po ocenení

"Ja som v pozícii milenky už tretí rok a muž po mojom boku, túžil po uznaní a ocenení. Presne to nás dalo dokopy. Jeho žena mu nikdy nedávala pocítiť to, že je pre ňu dôležitý, že si cení, čo pre ich rodinu robí. Všetko to bolo len o "hejtoch", túžbe po tom, aby vo veciach napredoval, viac sa snažil, no ocenenie žiadne. A u mňa to nachádza. Takže pokiaľ si myslíte, že je to vždy všetko len o sexe, ste na veľkom omyle." (Lea, 32)

Čítajte tiež: Sú mladí a napriek tomu oslavujú už 22. výročie: Jeden z najstabilnejších slovenských párov je ako reklama na šťastie

Harmónia a pohoda

"Mne sa Milan zveril veľmi úprimne a otvorene, čo mu náš milenecký pomer dáva. Uvoľnenie a pocit slobody. V manželstve sa cítil zošnúrovaný, zviazaný. Neustále príkazy, očakávania a harmónia žiadna. Ja si myslím, že práve tú, keď doma chlap nenájde, uteká k inej." (Danka, 29)

Obdiv

"Čo hľadajú títo muži? Obdiv a tým si zvyšujú sebavedomie. Mala som už dvoch ženatých chlapov a vždy to bolo o tom istom. Nedostatok pozornosti zo strany manželky a tiež nulový obdiv. Keď chlap necíti, že je žiadaný, ocenený a že je pre vás naozaj dôležitý, skôr či neskôr si niekoho nájde. Tomu sa nevyhnete, ak si tieto veci neustriehnete." (Ivana, 30)

Neprehliadnite: Krásna Helga z Dunaja je úplne iná v súkromí ako ju poznáte zo seriálu: Čo ste o Jane Majeskej netušili?

Máte osobnú skúsenosť s neverou?

spolu hlasovalo 155 ľudí

Áno
119
Nie
36