Presunúť na hlavný obsah

Osvojte si pravidlo 3„p“ podľa JLo: Vďaka tomu sa jej darí udržiavať v TOP forme už roky

Zahraničné celebrity

Táto žena vyzerá neskutočne. Má 54 a bez akéhokoľvek preháňania telo bohyne. Aké je tajomstvo dokonalej figúry Jennifer Lopez?

Vo svete showbiznisu hádam nikto nie je v takej miere obdivovaný mužmi aj ženami ako JLo. Má neskutočný hlas, skvelý prejav a sexi figúru. Jennifer vyzerá neskutočne a po 50 - tke hádam lepšie ako kedykoľvek predtým. 

"Vidím fotky, na ktorých mám dvadsať, a hovorím si: "Ach, teraz vyzerám lepšie! Milujem, kto som. Cítim sa sexi, cítim sa mladistvo, niekedy sa cítim naozaj pekná. Postarala som sa o seba a teraz je to vidieť," prezradila Jennifer Lopez pre US Weekly.

Čítajte tiež: Tieto veci ste o Kim Kardashian (ne)vedeli: Jej vzorom je Jennifer Lopez, má fóbiu z fotiek od paparazzov a jej najkratšie manželstvo trvalo 72 dní

Takto sa jej podarilo dostať do TOP formy: Jednoduché pravidlo troch "p"

  • Power jóga

Jennifer Lopez cvičí aspoň päť dní v týždni. Nedá pritom dopustiť na power jógu, pri ktorej začala vidieť, ako sa jej telo skutočne mení a aj to, že sa jej svaly stávajú vyrysovanejšími. Pripúšťa, že nie je vždy ľahké vstať a ísť trénovať. 

"Veľmi zriedkakedy vynechám cvičenie. Niekedy pracujem príliš neskoro večer predtým a hovorím si: Fuu, toto nedám. Ale potom si poviem. Len to urob. Je to len hodina."

  • Proteíny

Jennifer Lopez zásobuje svoje telo kvalitnými bielkovinami. Všetko, čo si dá na tanier, je dobre premyslené, s rovnováhou kvalitných bielkovín. A tiež miluje čerstvé veci. Počas bežného dňa si dá na obed nejakú tresku so šalátom a na večeru vajíčka s brokolicou, cuketou a paprikou, preliate troškou balzamica. 

  • Papričky

Čo sa týka jedla, veľmi dobre si uvedomuje, že zohráva kľúčovú úlohu. A do svojej zdravej skladačky rada pridáva chilli papričky. Vie, že kapsaicín, ktorý obsahujú, má pozitívny vplyv na energetický metabolizmus a urýchľuje spaľovanie. Stále je to len časť skladačky, ale dokonale ju to dotvára. 

"Ženy sú s pribúdajúcim vekom sebavedomejšie. Muži vo veku 20 rokov sú veľmi sebavedomí a nafúkaní a ženy sú veľmi neisté. A potom sa to obráti: Muži sú veľmi neistí a ženy sa cítia pohodlne vo svojej vlastnej koži spôsobom, ktorý ich robí krajšími."

Čítajte tiež: Žena, s ktorou prišiel kráľ Karol III. o poctivosť, ovplyvnila výber jeho ďalších partneriek: Toto ich spája