Presunúť na hlavný obsah

Vedela som, že táto žena sa chce vyspať s mojím mužom: Nečakala som však, že zájde až takto ďaleko

Partnerské vzťahy

V istom momente náš vzťah nabúrala žena, ktorá sa usilovala o môjho muža, napriek tomu, že je zadaný. To, kam až bola ochotná zájsť však ukázalo charakter tej najväčšej mrchy.

Vedela som, že táto žena sa chce vyspať s mojím mužom

Mali sme spokojný vzťah, až kým sa na scéne neobjavila ONA. Žena, ktorá si robila zálusk na môjho muža a neprekážalo jej, že je zadaný. Práve naopak, ako keby túžila po tom, zviesť ho na svoju stranu a bola pre to ochotná urobiť čokoľvek. 

Čítajte tiež: 3 veci, ktoré pri sexe robia tie najvzrušujúcejšie ženy: Muži po ich boku patria medzi najspokojnejších milencov

Neustále sa mu vnucovala a vyhľadávala jeho spoločnosť. Vedela som, že medzi nimi niečo je, i keď sa mi môj muž priznal až po značne dlhšom čase. Bola som však ochotná bojovať o neho a nepustiť ho. Zdalo sa mi, že sa to podarilo, mala som pocit, že to je medzi nami opäť v pohode a milostný trojuholník je pochovaný raz a navždy. Opak bol pravdou. 

Nečakala som však, že zájde až takto ďaleko

Ondrej sa ku mne správal tak, ako na začiatku vzťahu, myslela som si, že si konečne uvedomil, ktorá žena je pre neho v živote tá pravá a najdôležitejšia. Odľahlo mi a konečne som si mohla opätovne vychutnávať naše spoločné chvíle a sex bez toho, aby sa mi v hlave honili myšlienky, že spáva aj s inou v cudzej posteli. 

Jedného dňa to však prasklo. Dozvedela som sa doposiaľ najkrutejšiu pravdu. Dotyčná žena s ním čakala dieťa a on mi to chcel zatajiť. Bola to obrovská rana pod pás, keďže my dvaja sme sa ešte len chystali na spoločného potomka. Zrazu som cítila, že všetko, čo sme si budovali, je preč. Ten pocit, keď ani jeden z nás nevie vrátiť čas a zmeniť minulosť. Ondrej ma ubezpečoval, že to celé bol jeden omyl a že to celé na neho dotyčná narafičila. Upokojoval ma, že chce byť naďalej so mnou a že na dieťa bude len platiť alimenty. Hoci som ho milovala a nechcela stratiť, stále som mu neverila, či sa v deň pôrodu nevráti za ňou a keď uvidí malého, neopustí ma. Nakoniec sa tak nestalo, no náš život navždy poznačil ten fakt, že má prvého syna so ženou, ktorú vlastne skoro vôbec nepoznal a až potom so mnou ďalšie dieťa. Žena, ktorú som chcela navždy vymazať zo svojej mysle a z našich životov, bude nakoniec ich súčasťou bez toho, či sa nám to páči alebo nie. 

Neprehliadnite: Sex, ktorým si žena dokáže udržať muža: Pri tomto sa chlapi najlepšie urobia a milenky nemajú žiadnu šancu