Presunúť na hlavný obsah

Horoskop na nový týždeň 11.3-17.3.: Komunikačné skraty vo vzťahoch, ale aj dobrodružné výpravy, či pracovné vzostupy a pády

Zábava

Tento týždeň bude celkom turbulentný. Kým niekomu prinesie množstvo radosti a štastia, niektoré znamenia čaká presný opak. Ako ste na tom vy?

Baran

Manželstvo bude jednou z tém, o ktorých sa bude diskutovať. Či už ste v ňom alebo sa ho chystáte ešte uzavrieť, jedno je isté. Čakajú vás rozhovory, ktoré vás posunú ďalej a ukážu vám nové rozmery vlastnej osobnosti. Nebojte sa skúšať nové veci, šťastena je na vašej strane, nielen vo vzťahoch. 

Býk

Pokiaľ ide o vašu kariéru, veci sa zlepšujú. Hneď za rohom je pre vás nová príležitosť, nadriadený vám dá priestor ukázať sa, tak to využite na maximum. Vo vzťahoch sa však nenechajte zraziť pocitom frustrácie a stresu. Počúvajte vnútorný hlas, radí vám dobre. 

Blíženci

Vaše financie v poslednom období stúpali a klesali. Naučte sa, ako zostavovať rozpočet a ako lepšie hospodáriť s peniazmi. Vo vzťahoch vás čakajú náročné momenty, dostanete sa do konfliktu so svojou polovičkou. Ak to nevyriešite rýchlo, môže to znamenať váš koniec.

Neprehliadnite: Ženy narodené v týchto znameniach, budú mať rok 2024 naozaj výnimočným a nezabudnuteľným: Tieto veci to ovplyvnia

Rak

Veľa šťastia zažijete počas tohto obdobia, mnohými rôznymi spôsobmi. Neustále napredujete. Môže sa vám to síce zdať trochu pomalé, ale pokrok je stále pokrok. Ak robíte niečo, čo robíte radi, dočkáte sa ovocia. Rovnako to platí v práci ako aj v pracovnom živote.

Lev

Konflikt s niekým blízkym nastane v dôsledku nesprávnej komunikácie. Je to spôsobené energiou, ktorú Merkúr vydáva. Ak ste single, priblíži sa k vám veľmi charizmatický Býk a vôbec to nebudete očakávať. Keď mu podľahnete, spôsobíte si zrejme veľké problémy. 

Panna

Vyjadrite svoje názory, ale neprekračujte žiadne hranice. Nepúšťajte sa tento týždeň do konfliktov, jediné čo to spôsobí je strata energie na vašej strane. Skúste sa sústrediť na svoje vnútro a zamerajte sa na rovnováhu. Doprajte si oddych, to je presne to, čo potrebujete. 

Váhy

Je možné, že váš partner niečím prechádza a vy sa správate ľahostajne. Zapracujte na tom, že sa o neho budete zaujímať, inak ho môžete stratiť. Naopak, keď uvidí z vašej strany odhodlanie pomôcť, váš vzťah sa stane pevnejším. Buďte skrátka láskavejší v spôsobe komunikácie, vyplatí sa to.

Škorpión 

Objímajte svojich priateľov častejšie a hovorte ľuďom, že ich máte radi. Ostatní vás vnímajú ako veľmi chladných a odmeraných. Je dobré zmeniť pohľad ľudí na vás, lebo sami takí nie ste. Ak sa prestanene hrať na "tvrdého" človeka, pomôže vám to v mnohých ohľadoch.

Strelec

Vo všeobecnosti toto bude pre vás skvelý týždeň. Bez ohľadu na to, či ste slobodní alebo zadaní. Venuša jednoducho vyžaruje dobrú energiu. Čísla 7, 79, 23, 10 a 87 sú v tomto čase vašimi šťastnými. Niečo sa vám vďaka nim môže podariť. Čaká vás čosi nové a vzrušujúce. 

Kozorožec

Energia, ktorú vám Venuša posiela, vás urobí trochu zodpovednejšími s vašimi peniazmi. Daný týždeň vám prinesie múdru lekciu, z ktorej sa musíte poučiť. Ovládajte túžbu byť impulzívni a bezohľadní, potom bude všetko v poriadku.

Vodnár

Môžete sa cítiť o niečo osamelejší ako zvyčajne, ale existuje na to jednoduchý liek. Zavolajte ešte dnes svojim priateľom a urobte pre nich niečo pekné. Potrebujete totiž dobrú spoločnosť, aby ste si upratali veci v sebe. Rozprávajte otvorene o svojich pocitoch a túžbach.

Ryby

Venuša vám posiela mimoriadne dobrú energiu. Bude pre vás veľmi ľahké dostať sa k peniazom a zarobiť ich. Bolo by však vhodné, keby ste sa na chvíľu vzdialili. Potrebujete zmeniť prostredie, aby ste dokázali načerpať novú energiu. Vydajte sa na cestu poznania a skúmania. 

Neprehliadnite: Akú prácu by ste mali robiť podľa znamenia zverokruhu? V tomto dokážete byť najúspešnejší podľa astrológov